Zakup używanych samochodów ciężarowych z nadwoziem

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Samochody ciężarowe z nadwoziem przed wystawieniem na sprzedaż są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Optymalne rozwiązania nadwozi
    Dla rolnictwa, na budowę, do transportu samochodów lub artykułów spożywczych – w MAN TopUsed znajdziesz idealny samochód ciężarowy z nadwoziem.

Zakup używanego samochodu ciężarowego z nadwoziem się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane samochody ciężarowe z nadwoziem

Niezależnie od tego, czy jest to rolnictwo, plac budowy, transport żywności lub napojów, w sektorze transportu stosuje się różne nadwozia, w zależności od rodzaju i ilości przewożonych towarów.

Jeśli szukasz samochodu ciężarowego do przewozu paczek i usług ekspresowych, polecamy pojazd użytkowy z zabudową furgonową i pomostem ładunkowym lub podwójnymi drzwiami (z tyłu). Do transportu chłodniczego stosuje się pojazdy zamrażarki, które zazwyczaj wyposażone są w chłodzenie postojowe – ścianki boczne, podłoga i sufit są odlewane w konstrukcji warstwowej, aby doskonale izolować towar. Bardzo popularnym rozwiązaniem nadwozia jest konstrukcja plandekowa. Nadwozie składa się tylko z metalowej ramy, na którą naciągnięta jest przesuwna plandeka. W przypadku konstrukcji ze skrzynią otwartą samochód ciężarowy jest otwarty od góry – ładunek jest zabezpieczony ściankami bocznymi. Ten rodzaj nadwozia służy przede wszystkim do transportu towarów odpornych na deszcz i inne warunki atmosferyczne. W przypadku samochodów wywrotek nadwozie można przechylić jednym naciśnięciem przycisku, dzięki czemu ładunek zsuwa się z przyczepy. Płyny takie jak paliwa, chemikalia, mleko czy woda są transportowane za pomocą nadwozia typu cysterna. W nadwoziach do przewozu samochodów zazwyczaj można przewozić dziewięć pojazdów na dwóch poziomach. Inne nadwozia są wykorzystywane do przewozu zwierząt, napojów w samochodach-chłodniach, jako lawety, a nawet do celów mieszkalnych.

W MAN TopUsed znajdziesz używane samochody ciężarowe i maszyny budowlane różnych producentów z rozwiązaniami nadwozi, włącznie z dodatkowymi rozszerzeniami, takimi jak ścianki przesuwne i drzwi dwuskrzydłowe - wszystko, czego potrzebujesz do zadań transportowych. Kliknij tutaj i skorzystaj z doskonałego stanu naszych pojazdów.

Znajdź pojazdy