Zakup używanych samochodów ciężarowych wywrotek

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie używane samochody ciężarowe wywrotki są kompleksowo sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Wszechstronne zastosowanie
    Samochody ciężarowe wywrotki są solidne i uniwersalne, a ich obszary zastosowań to przede wszystkim plac budowy i rolnictwo.

Zakup samochodu ciężarowego wywrotki się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane samochody ciężarowe wywrotki z górnej półki

Samochody ciężarowe wywrotki najczęściej wykorzystywane są w branży budowlanej do przewozu towarów sypkich, ale często także w przestrzeni publicznej w zakładach utrzymania dróg i terenów zielonych. W rolnictwie często stosowane są wywrotki do transportu zboża z zamkniętym nadwoziem lub plandeką, aby chronić ładunek przed wpływem warunków atmosferycznych.

Asortyment tych pojazdów użytkowych zaczyna się od małych samochodów dostawczych i rozciąga się aż po duże wywrotki do transportu ciężkiego, które są wykorzystywane w górnictwie odkrywkowym lub transporcie ciężkim i mogą osiągać masę rzędu kilkuset ton. W ruchu drogowym wywrotki są powszechnie stosowane na wszystkich popularnych podwoziach samochodów ciężarowych, przy czym ciężkie ciężarówki często mają ciągnik siodłowy z naczepą i zamontowanym pomostem przechylnym. Pomost przechylny jest to powierzchnia ładunkowa połączona z podwoziem pojazdu nośnego za pomocą mechanizmu przechylającego, która może być częściowo przechylana w trzy strony poprzez uruchomienie tego mechanizmu – w ten sposób rozładunek odbywa się poprzez celowe zsunięcie ładunku z powierzchni ładunkowej. Duża ładowność i duża pojemność ładunkowa sprawiają, że samochody wywrotki w wielu obszarach nie mają dla siebie alternatywy.

Szukasz wywrotki jednostronnej, dwustronnej lub trójstronnej dla swojej firmy? Następnie klikaj w wyszukiwarce pojazdów MAN – idealna używana wywrotka czeka na Ciebie! W MAN TopUsed możesz skorzystać również z dużego wyboru różnych wywrotek w atrakcyjnych cenach – różnych producentów i we wszystkich klasach wagowych oraz typach. MAN TopUsed zaprasza!

Znajdź pojazdy