Zakup używanych samochodów ciężarowych do przewozu zwierząt

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie używane samochody ciężarowe do przewozu zwierząt są kompleksowo sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Dla dobra zwierząt
    Dzięki profesjonalnie wyposażonym pojazdom zapewniony jest optymalny, dostosowany do rodzaju zwierząt przewóz bydła, trzody i innych zwierząt hodowlanych.

Zakup samochodu ciężarowego do przewozu zwierząt się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane samochody ciężarowe do przewozu zwierząt z górnej półki

Podczas przewozu żywych zwierząt trzeba uważać na wiele spraw. Przede wszystkim należy zagwarantować bezpieczny i delikatny transport oraz zaopatrzenie przyjazne dla dobrostanu zwierząt aż do miejsca przeznaczenia. Do profesjonalnego przewozu zwierząt wykorzystywane są specjalnie wyposażone przyczepy do samochodów ciężarowych i samochody ciężarowe. Podczas przewozu zwierząt samochodami ciężarowymi należy przestrzegać obowiązujących przepisów dotyczących wentylacji, miejsca do stania i możliwości pojenia.

Wyposażenie pojazdów do przewozu zwierząt zależy od rodzaju transportu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłą jednoosiową przyczepę do przewozu zwierząt, trzyosiowy samochód ciężarowy do przewozu bydła, czy samochód ciężarowy z rampą do przewozu koni: wachlarz rozwiązań transportowych jest szeroki.

W MAN TopUsed znajdziesz używane pojazdy różnych producentów do bezpiecznego przewozu zwierząt w różnych wersjach i rozmiarach.

Znajdź pojazdy