Zakup używanych pojazdów komunalnych

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie używane pojazdy użytkowe są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie używane pojazdy użytkowe są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Porządek i bezpieczeństwo
    Pojazdy komunalne są nieodzowne w zakładach komunalnych, służbie utrzymania dróg, ratownictwie, dla straży pożarnej i do wywozu śmieci.

Zakup używanego pojazdu komunalnego się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane pojazdy komunalne

Pojazdy komunalne pełnią ważną funkcję w wielu dziedzinach życia publicznego. W służbie utrzymania dróg używane są pojazdy do posypywania, pługi śnieżne lub zamiatarki, aby ulice i drogi mogły być bezpiecznie używane przez cztery pory roku. Specjalne pojazdy komunalne są nieodzowną pomocą przy sprzątaniu po silnej burzy lub przy konserwacji kanalizacji.

Pojazdy komunalne, którymi posługują się służby ratownicze, przejmują bardzo ważne zadania – często mają bardzo mocne silniki, dzięki czemu można szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia. Te pojazdy specjalne są wyposażone w nadwozia furgonowe, które mogą przewozić sprzęt pierwszej pomocy, pacjentów i personel medyczny.

Lokalne straże pożarne mogą używać do swojej pracy małych samochodów dostawczych do transportu personelu oraz specjalnie wyposażonych samochodów ciężarowych. Pojazdy straży pożarnej bazują na średnich i ciężkich samochodach ciężarowych.

Mniejsze śmieciarki są wykonane na bazie małych samochodów dostawczych. Na przykład są one wyposażone w kontenery i zgniatarki śmieci. Nadwozia dużych śmieciarek mają pojemność ponad 20 metrów sześciennych i są wyposażone w urządzenie podnoszące.

Producenci pojazdów komunalnych oferują szereg różnych pojazdów użytkowych, nadwozi i osprzętu. W MAN TopUsed znajdziesz używane pojazdy komunalne we wszystkich klasach wagowych i do wszystkich możliwych zastosowań, od karetek pogotowia do transportu pacjentów przez pług śnieżny aż służby utrzymania dróg i pojazd do mycia. Kliknij tutaj i skorzystaj z wysokiej jakości oferowanych pojazdów.

Znajdź pojazdy