Zakup używanych samochodów ciężarowych typu mieszarka pompy do betonu

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Używane samochody ciężarowe typu mieszarka pompy do betonu przed wystawieniem na sprzedaż są sprawdzane przez firmę MAN. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Ekonomiczna praca
    Korzystanie z mieszarki do betonu nie tylko oszczędza czas – również pracownicy na placu budowy są odciążeni, a procesy są zoptymalizowane.

Zakup samochodu ciężarowego typu mieszarka pompy do betonu się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane samochody ciężarowe typu mieszarka pompy do betonu

Beton jest jednym z najważniejszych materiałów budowlanych, w samych Niemczech produkuje się rocznie około 60 milionów metrów sześciennych betonu. Gotowy beton jest transportowany na place budowy mieszarkami mającymi od trzech do pięciu osia, gdzie jest natychmiast wykorzystywany. Nie bez powodu mobilna betoniarka jest jednym z najpopularniejszych pojazdów budowlanych na świecie.

Pojazdy betoniarki są wyposażone w sposób gwarantujący prawidłowe dowiezienie betonu do miejsca przeznaczenia. Pomocne są tutaj zsuwnie, które można montować w razie potrzeby. Ponadto większość mieszarek do betonu posiada rurę z tworzywa sztucznego, którą można wykorzystać do transportu betonu na odległość kilku metrów. Aby zapewnić płynność betonu, mieszarki wyposażone są również w system superplastyfikatorów. Oprócz pomp do betonu przeznaczonych do pompowania w obszarze zastosowania, istnieją również kombinowane pompy do betonu z betonomieszarkami – tutaj bęben mieszający jest nieco mniejszy niż w zwykłej mieszarce samochodowej.

Znajdź odpowiedni pojazd użytkowy do transportu betonu w MAN TopUsed. Mieszarki do betonu są oferowane ze znakiem jakości MAN. Wybierz używaną maszynę, której szukasz i posortuj ją według objętości ładunku, klasy wagowej i modelu — idealny samochód transportowy dla Twojej firmy to tylko kilka kliknięć.

Znajdź pojazdy