Zakup używanych samochodów ciężarowych ze skrzynią otwartą

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Używane samochody ciężarowe ze skrzynią ładunkową przed wystawieniem na sprzedaż są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Pełny ładunek
    Dzięki otwartej u góry powierzchni ładunkowej można bez problemu transportować ładunki sypkie, wielkogabarytowe i wielkoformatowe.

Zakup samochodu ciężarowego ze skrzynią otwartą się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane samochody ciężarowe z zabudową typu skrzynia otwarta

Samochody ciężarowe ze skrzynią ładunkową są solidne i uniwersalne – należą do najbardziej ulubionych pojazdów użytkowych w budownictwie, rolnictwie i leśnictwie Cechą charakterystyczną skrzyni otwartej jest otwarta od góry przestrzeń ładunkowa, na której można przede wszystkim przewozić materiały sypkie, ale także ładunki wielkogabarytowe i wielkoformatowe. W zależności od obszaru zastosowania samochody ciężarowe ze skrzynią otwartą mogą zostać uzupełnione o żuraw lub przekształcone w wywrotkę przez zamontowanie mechanizmu hydraulicznego. W zależności od modelu pomosty ładunkowe mogą być rozkładane na jednym, dwóch lub trzech bokach, co bardzo ułatwia załadunek i rozładunek.

Jeśli planowany jest transport bardzo ciężkich ładunków, najlepszym wyborem będzie używany samochód ciężarowy ze skrzynią otwartą i ekonomicznym, mocnym silnikiem wysokoprężnym. Decyzja o wyborze jednej lub większej liczby osi napędzanych zależy zawsze od zadania transportowego. Ze względu na niższą krawędź załadunkową oraz wysokość wejścia pojazdy z napędem przednim umożliwiają przewóz wyższych ładunków i cechują się większym ciężarem użytecznym.

Jeśli oprócz maszyn i materiałów chcesz przewieźć również swoich pracowników, opłaca się używany samochód ciężarowy z podwójną kabiną – zwykle samochody ciężarowe ze skrzynią otwartą mają rząd siedzeń w kabinie kierowcy.

MAN TopUsed oferuje szeroką gamę samochodów ciężarowych ze skrzynią otwartą. W budownictwie, rolnictwie czy leśnictwie, nasza wyszukiwarka pojazdów oferuje używane maszyny różnych dostawców, serii, z różnymi wariantami silników i w różnych klasach cenowych. Wyszukaj i znajdź idealne uzupełnienie swojej floty i korzystaj z doskonałej jakości naszych pojazdów użytkowych.

Znajdź pojazdy