WYPRZEDAŻ POJAZDÓW DEMO: PERFEKCYJNY NAJEM BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Skontaktuj się z nami: Chętnie udzielimy Ci porady.
MAN eTGE

W skrócie

  • Wygodne finansowanie
    Najem 18 ÷ 36 miesięcy z gwarancją oraz kontraktem serwisowym. Leasing bez wpłaty własnej z gwarantowanym wykupem.
  • Szybkie ładowanie
    Ładowanie Wtyczką CSS (prąd stały) od 0% do 80% w zaledwie 45 minut.
  • Bez ograniczeń w mieście
    Nieograniczony wjazd do stref zeroemisyjnych, dozwolona jazda buspasem i brak opłat parkingowych.

ARGUMENTY NA PLUSIE

MAN eTGE - w pełni elektryczny, doskonały w logistyce miejskiej.

Imponująca funkcjonalność, elastyczność i wydajność pozwala łatwo wykonać każde zadanie. MAN eTGE to niezawodny partner w codziennej pracy. Już od pierwszego momentu obniży Twoje bieżące koszty operacyjne. Zużycie energii, konserwacja, ubezpieczenie, podatki i opłaty drogowe są w jego przypadku znacznie niższe. Wzmacnia się również wizerunek jego użytkownika, innowacyjnej firmy - pioniera cichej i ekologicznej mobilności elektrycznej.

Idealny w miejskiej dystrybucji

Zasięg do 173 km (wg NEDC) na wszystkich trasach miejskich i poza miastem - duża rezerwa przy średnich dziennych przebiegach na poziomie 60 ÷ 80 km.

Komfort to u nas standard

Pełne wyposażenie w standardzie, m.in.: wszystkie dostępne fabrycznie systemy asystenckie, klimatyzacja elektroniczna, fotel kierowcy amortyzowany, ogrzewana szyba przednia, nawigacja MAN z 8” wyświetlaczem, tempomat, kamera cofania, reflektory full LED, itd.

Technologiczny lider

Mocny i wytrzymały silnik elektryczny do pracy w ciężkim ruchu miejskim. Wyjątkowo cichy i elastyczny system napędowy. Imponująca funkcjonalność i wydajność eksploatacyjna.

Zawsze na pełnych obrotach

Pełna mobilność pojazdów dzięki pakietowi usług, zespołom przeszkolonych mechaników oraz użyciu Oryginalnych Części Zamiennych MAN. Zaletą są też elastyczne godziny pracy serwisu MAN i gwarancja mobilności w razie awarii.

Znajdź swoją lokalizację MAN TopUsed

Chcesz dowiedzieć się więcej?