Kompletne zespoły transportowe

Kompletne zespoły transportowe

Wybredność mile widziana: Indywidualne rozwiązania transportowe

MAN TopUsed oferuje możliwość wygodnego i łatwego uzyskania wszystkiego z jednego źródła. Od pojedynczego ciągnika z naczepą po cały zestaw pojazdów z odpowiednią naczepą lub przyczepą, nasza szeroka gama różnych marek i typów umożliwia znalezienie optymalnego i dostosowanego do potrzeb rozwiązania transportowego dla każdego zastosowania.

W skrócie

  • Porady z najwyższej półki
    Samochody ciężarowe, dostawcze, kompletne zespoły transportowe czy też przyczepy i naczepy różnych typów i marek – w naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo to, co potrzebne. Warto skorzystać z naszego serwisu i naszej kompetencji w zakresie pojazdów używanych. Po znalezieniu pojazdu swoich marzeń czekamy na Ciebie w jednej z naszych lokalizacji MAN TopUsed i udzielimy fachowej porady.
  • Jakość bez kompromisów
    Używane przyczepy i naczepy oferowane przez MAN TopUsed to profesjonalnie przygotowane obiekty spełniające najwyższe wymagania. W większości pochodzą z zasobów firmy zajmującej się leasingiem samochodów ciężarowych EURO-Leasing – spółki zależnej MAN Truck & Bus SE.
  • Zawsze na miejscu
    Nasza oferta samochodów ciężarowych, przyczep i naczep przegubowych jest dostępna we wszystkich lokalizacjach MAN TopUsed w całej Europie. Jeśli nie mamy na stanie pojazdu, którego szukasz, z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie zapytanie i poinformujemy o możliwych dostępnych opcjach. Naszym pierwszym celem jest i pozostaje zaoferowanie rozwiązania transportowego idealnie dopasowanego do wymagań klienta.

Znajdź swoją lokalizację MAN TopUsed

Chcesz dowiedzieć się więcej?