Zakup używanych samochodów ciężarowych

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie używane pojazdy użytkowe są kompleksowo sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Uniwersalne możliwości finansowania
    MAN TopUsed oferuje bogatą ofertę usług leasingu i finansowania.
  • Gwarancja i serwis
    Warto skorzystać z różnych opcji gwarancji i gęstej sieci serwisowej.

Zakup używanego samochodu ciężarowego się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane samochody ciężarowe z górnej półki

Używane samochody ciężarowe, a mimo to prawie jako nowe Nasza używane samochody ciężarowe są ekonomiczne, niezależnie od tego, czy są używane jako ciągnik siodłowy, czy samochód ciężarowy wieloczłonowy.

Dzięki używanym, samochodom ciężarowym MAN można wzmocnić flotę, oszczędzając jednocześnie na kosztach – z zapewnieniem efektywności i niezawodności, a także dzięki zachowaniu wartości i krótkim czasom przestojów. Opcjonalnie oferujemy dostosowane indywidualnie usługi serwisowe, jak np. europejska gwarancja na pojazdy używane, indywidualne rozwiązania sposobu finansowania, dostosowane do potrzeb umowy napraw i serwisu lub też specjalne rozwiązania na życzenie klienta.

Od ciągnika siodłowego do transportu dalekobieżnego, samochodu ciężarowego z żurawiem ładunkowym lub wywrotki, z napędem na wszystkie koła na duże ładowności na budowie, od pojazdów budowlanych do jazdy terenowej aż po wozy strażackie i pojazdy uprzywilejowane do akcji ratowniczych: z MAN TopUsed znajdziesz używane samochody ciężarowe różnych producentów we wszystkich klasach wagowych i w dużym zakresie mocy. Rozwiązanie Twoich zadań transportowych wymaga tylko kilku kliknięć. Nadaj odpowiedni bieg swoim sprawom i wprowadź dynamikę do swojej floty!

Znajdź pojazdy