Zakup używanych samochodów ciężarowych typu podnoszona platforma robocza

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie używane platformy robocze są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Optymalne rozwiązanie
    Samochody ciężarowe typu platforma robocza są uniwersalne w użyciu i mogą być używane na przykład podczas napraw i prac konserwacyjnych nawet na większych wysokościach.

Zakup samochodu ciężarowego typu podnoszona platforma robocza się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane podnoszone platformy robocze

Samochód ciężarowy typu platforma robocza to zazwyczaj jednostka mobilna, na której zamontowane jest ramię hydrauliczne lub zespół podnoszący z napędem nożycowym, na którym znajduje się platforma robocza o regulowanej wysokości lub mogąca wykonywać indywidualne ruchy. W przypadku drobnych napraw lub prac porządkowych, podnoszona platforma robocza jest dobrą alternatywą dla drogich rusztowań roboczych.

Samochody ciężarowe typu platforma robocza są często wyposażone w ramię hydrauliczne i mogą być montowane na małych i dużych samochodach ciężarowych – zapewnia to wysoki stopień mobilności. Klasyczne nożycowe platformy robocze mają tę zaletę, że mogą przenosić większą platformę, ale mają tylko regulowaną wysokość.

W rolnictwie, na dużych budowach czy w warsztacie, w MAN TopUsed w mgnieniu oka znajdziesz odpowiedni używany pojazd dla swojej firmy. Wystarczy filtruj według marki lub modelu i wybrać odpowiedni samochód ciężarowy typu platforma robocza. Skorzystaj z wysokiej jakości naszych ofert!

Znajdź pojazdy