Zakup używanych pojazdów do przewozu samochodów

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie pojazdy do przewozu samochodów są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Dużo na raz
    Samochód ciężarowy do przewozu samochodów może przewozić maksymalnie dziesięć samochodów osobowych lub pomieścić jeden lub więcej ciężkich pojazdów.

Zakup używanego pojazdu do przewozu samochodów osobowych się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane pojazdy ciężarowe do przewozu samochodów z górnej półki

Do przewozu samochodów wykorzystywane są specjalnie skonstruowane nadwozia do podwozi, przyczep i naczep o konstrukcji otwartej lub zamkniętej. Duże pojazdy do przewozu samochodów mogą pomieścić do dziesięciu samochodów osobowych lub zapewnić miejsce na jeden lub więcej ciężkich pojazdów.

Zwykle pojazdy do przewozu samochodów są wykonane jako konstrukcje otwarte. Standardowy model ma konstrukcję dwupoziomową nadwozia. Modele do transportu ciężkich ciągników, maszyn budowlanych, traktorów lub innych ciężkich pojazdów użytkowych są w większości projektowane jako naczepy niskopodłogowe o powierzchni ładunkowej o długości czterech metrów i więcej ze względu na rozkład masy i wysoką konstrukcję przewożonych towarów. Takie pojazdy do przewozu samochodów mogą przewozić ładunki ważące ponad 20 ton.

Zamknięte pojazdy do przewozu samochodów są używane do transportowania cennych nowych pojazdów, samochodów zabytkowych lub wyścigowych. Wyposażenie tych pojazdów do przewozu samochodów o długości do 14 metrów obejmuje rampy załadunkowe lub platformę załadunkową, urządzenia mocujące i często hydrauliczne wyciągi linowe. W standardowych modelach z czterometrowym nadwoziem o ładowności około dziesięciu ton, na dwóch poziomach można przewozić sześć samochodów.

Znajdź odpowiedni używany pojazd do przewozu samochodów w MAN TopUsed i skorzystaj z wysokiej jakości naszych pojazdów użytkowych. Oferujemy używane pojazdy do przewozu samochodów różnych producentów we wszystkich klasach wagowych i w szerokim zakresie mocy. Rozwiązanie Twoich zadań transportowych wymaga tylko kilku kliknięć. Dowieź swój ładunek na miejsce bez zadrapań!

Znajdź pojazdy