Zakup używanych cystern i pojazdów typu silos

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie używane cysterny i pojazdy typu silos są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Bezpieczny wybór
    Dzięki specjalnej konstrukcji, pojazdy typu cysterna i silos są najlepszym rozwiązaniem do bezpiecznego transportu wszelkiego rodzaju płynów lub sypkich towarów masowych.

Zakup używanego pojazdu typu cysterna lub silos się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane pojazdy typu cysterna lub silos

W przypadku przewozu wszelkiego rodzaju płynów lub sypkich towarów masowych pojazd typu silos jest niezbędny, ponieważ jego specjalna konstrukcja zapewnia bezpieczny transport takich towarów. Jednocześnie zagwarantowany jest łatwy załadunek i rozładunek zawartości. Pojazdy typu silos różnią się od innych nadwozi samochodów ciężarowych okrągłym kształtem. Pojazdy posiadają również w tylnej części pojazdu składaną drabinkę – po niej można wejść na pojazd. Kratowy podest bezpieczeństwa umożliwia chodzenie wzdłuż całego zbiornika i po całym silosie.

Istnieją różne wersje samochodów ciężarowych z cysterną. Niektóre wersje są wyłącznie pojazdami transportowymi, ale wiele cystern tankowców ma na pokładzie również wyposażenie do rozładunku. Zasadniczo można dokonać rozróżnienia między cysternami zainstalowanymi na stałe a zbiornikami wymiennymi lub dodatkowymi, które są okrągłe, eliptyczne lub mają kształt skrzyni. Oznacza to, że cysterny mogą bezpiecznie przewozić wszelkiego rodzaju płyny.

MAN TopUsed oferuje szeroką gamę pojazdów typu cysterna i silos. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport towarów masowych, materiałów drobnoziarnistych czy wszelkiego rodzaju płynów, nasza wyszukiwarka pojazdów oferuje na sprzedaż używane maszyny wszystkich marek i typów. Wyszukaj i znajdź idealne uzupełnienie swojej floty i korzystaj z doskonałej jakości naszych pojazdów użytkowych.

Znajdź pojazdy