Zakup używanych samochodów ciężarowych do przewozu napojów

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie samochody ciężarowe do przewozu napojów są kompleksowo sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Pełny ładunek efektywności
    Dzięki dużej pojemności ładowania i sztywności ramy, samochody ciężarowe do przewozu napojów mogą być optymalnie wykorzystywane do transportowania napojów.

Zakup używanego samochodu ciężarowego do przewozu napojów się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o wysokiej jakości samochody ciężarowe do przewozu napojów

Samochody ciężarowe do przewozu napojów łączą w sobie dużą ładowność i pojemność z łatwością załadunku. W przypadku wymaganych nadwozi na napoje szczególnie ważne jest określenie dokładnych warunków eksploatacji pojazdów, ponieważ niezawodność, zabezpieczenie ładunku i aerodynamika systemów nadwozi może stanowić decydującą przewagę nad konkurencją dla dealerów i spedytorów. W zależności od wymagań dostępne są różne systemy nadwozi: furgony ze ściankami składanymi lub odchylnymi, pomost ładunkowy i systemy plandek z różnymi wersjami ram.

Ponieważ większość napojów jest odporna na umiarkowane wahania temperatury, w większości przypadków nie trzeba używać nawet ciężarówek ani przyczep typu chłodnia. Podczas dużych imprez często wykorzystywane są samochody ciężarowe chłodnie ze zintegrowanymi agregatami chłodzącymi, które zapewniają, że potrzebne napoje mają zawsze odpowiednią temperaturę.

Szukasz idealnego samochodu ciężarowego do przewozu napojów do dystrybucji lokalnej lub transportu dalekobieżnego? W MAN TopUsed znajdziesz innowacyjne systemy nadwozi, które spełnią Twoje wymagania. Skorzystaj również z dużego wyboru różnych pojazdów użytkowych w atrakcyjnych cenach – różnych producentów i we wszystkich klasach wagowych oraz typach. Gwarantowana efektywność transportu!

Znajdź pojazdy