Kullanılmış üstyapılı kamyon satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Üstyapılı kamyonlar size sunulmadan önce test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, size finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • En iyi üstyapı çözümleri
    İster tarım, inşaat sahası, otomobil veya gıda taşımacılığı olsun; MAN TopUsed'da üstyapılı mükemmel kamyonu bulacaksınız.

Üstyapılı kamyonları kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış üstyapılı kamyonlar ile filonuzu güçlendirin

İster tarım için ister şantiyede isterse gıda veya içecek taşımada olsun taşımacılıkta taşınan malların türüne ve miktarına bağlı olarak farklı üstyapılar kullanılır.

Paket ve ekspres hizmetler için bir kamyon arıyorsanız arka kapak lifti veya (arka) çift kapağı olan kapalı kasalı bir ticari araç önerilir. Soğuk nakliye için genellikle bağımsız soğutma ünitesine sahip derin dondurucular kullanılır; malları mükemmel bir şekilde izole etmek için yan duvarlar, zemin ve tavan sandviç yapıda dökülür. En sevilen üstyapı çözümlerinden biri tente üstyapıdır. Bu üstyapı, sadece bir metal iskelet üzerine geçirilmiş bir sürgülü brandadan meydana gelmektedir. Platform üstyapısında kamyonun üstü açıktır, yük yan duvarlarla emniyete alınır. Bu üstyapı ile özellikle de yağmurdan ve diğer hava koşullarından etkilenmeyen mallar taşınır. Damperli araçlarda bir tuşa basılarak üstyapı eğilebilir ve böylece yük römorktan kayar. Yakıtlar, kimyasallar, süt veya su gibi sıvılar bir tanker üstyapısı ile taşınır. Otomobil nakliye araçlarına yönelik üstyapılarda iki kat halinde dizilerek dokuz taneye kadar araç taşınabilir. Diğer üstyapılar hayvan taşımacılığında, içecek taşımacılığı için soğutmalı araçlarda, çekici araçlarda ve yaşama amaçlı üstyapılara varıncaya kadar kullanılır.

MAN TopUsed'da sürgülü paneller ve çift kapılar gibi taşımacılık işleriniz için ihtiyacınız olabilecek her türlü ilave genişletmeye sahip üstyapı çözümleri ile farklı üreticilerin kullanılmış kamyonlarını ve inşaat makinelerini bulabilirsiniz. Tıklayarak girin ve olağanüstü durumundaki araçlarımızdan yararlanın.

Araçları bulun