Kullanılmış kamyon kaldırma platformu satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Tüm kullanılmış çalışma platformları size sunulmadan önce test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, size finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • En İyi Çözüm
    Kamyon çalışma platformları esnek bir şekilde örneğin büyük yüksekliklerdeki onarım ve bakım çalışmaları için kullanılabilmektedir.

Kamyon kaldırma platformları kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış kaldırma platformları ile filonuzu güçlendirin

Çalışma platformlu bir kamyon, genellikle üzerinde yüksekliği ayarlanabilen veya aynı zamanda tek başına hareket ettirilebilen bir çalışma platformu taşıyan, makaslı lift bulunan hidrolik bir kol veya bir kaldırma ünitesi bulunan seyyar bir ünitedir. Kamyon kaldırma platformu, küçük onarımlar ve temizlik işleri için zahmetli bir çalışma iskeletine iyi bir alternatif teşkil etmektedir.

Kamyon çalışma platformları genellikle hidrolik bir kola sahiptir ve büyük kamyonların üzerine monte edilebilmektedir; bu sayede yüksek derece seyyar olmaları sağlanmaktadır. Klasik makas liftli çalışma platformlarının avantajı, daha büyük bir platform taşıyabilmeleridir, ancak bunların yalnızca yüksekliği ayarlanabilmektedir.

İster tarım, ister büyük inşaat sahası veya isterse atölye için olsun; MAN TopUsed'da işletmeniz için uygun kullanılmış aracı elinizle koymuş gibi bulacaksınız. Markaya veya modele göre filtrelemeniz ve ihtiyacınız olan kamyon çalışma platformunu seçmeniz yeterlidir. Sunduğumuz araçların yüksek kalitesinden yararlanın!

Araçları bulun