Kullanılmış belediye aracı satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Tüm kullanılmış ticari araçlar size sunulmadan önce test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    Tüm kullanılmış ticari araçlar size sunulmadan önce test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Düzen ve Güvenlik
    Belediye araçları kamusal alanlar için vazgeçilmez bir hizmet, yol hizmetleri, kurtarma hizmetleri, itfaiye veya çöp toplama hizmeti sağlamaktadır.

Belediye araçlarını kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış belediye araçları ile filonuzu güçlendirin

Belediye araçları, kamusal yaşamın birçok alanında önemli bir hizmet sunmaktadır. Yolların dört mevsim boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilmeleri için yol hizmetlerinde tuz serpme araçları, kar kürekleri veya yol süpürme araçları kullanılmaktadır. Sert bir fırtınanın ardından toplama çalışmaları veya kanal sistemlerinin bakımı için özel belediye araçları vazgeçilmez yardımcılardır.

Kurtarma hizmetleri tarafından kullanılan belediye araçları, görev yerine hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi için hayati öneme sahip bir göreve sahiptir ve genellikle güçlü motorlara sahiptir. Bu özel araçlar, ilk yardım cihazları, hastalar ve sağlık personeline yer sağlayan panel üstyapılara sahiptir.

Yerel itfaiyeler, çalışmaları için ekip aracı olarak küçük van kamyonetler ve özel donanımlı kamyonlar kullanabilmektedir. Yangınla mücadeleye yönelik itfaiye araçları, orta ve ağır kamyonlar temelinde yapılır.

Küçük çöp araçları, küçük van kamyonetler temelinde yapılır. Bunlar örneğin konteynerler ve çöp presleriyle donatılmıştır. Büyük çöp araçlarının üstyapıları 20 metreküp üzerinde bir kapasiteye, bir kaldırma tertibatına ve entegre çöp preslerine sahiptir.

Belediye araçlarının üreticileri bir dizi farklı ticari araç, üstyapı ve ek makine sunmaktadır. MAN TopUsed'da hastaları taşımak için kurtarma aracından kış hizmetlerinde kar küreğine ve yıkama aracına varıncaya kadar her türlü ağırlık sınıfında ve tüm kullanım olanaklarına yönelik kullanılmış belediye araçları bulacaksınız. Tıklayarak girin ve sunulan araçların yüksek kalitesinden yararlanın.

Araçları bulun