Kullanılmış kamyon hayvan taşıma aracı satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Tüm kullanılmış kamyon hayvan taşıma araçları size sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Hayvanların İyiliği İçin
    Profesyonel donanımlı araçlarla sığırların, domuzların ve diğer çiftlik hayvanlarının türlerine uygun bir şekilde taşınmaları en iyi şekilde sağlanır.

Kamyon hayvan taşıma araçlarını kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış kamyon hayvan taşıma araçları ile filonuzu güçlendirin

Canlı hayvan taşırken birçok şeyi dikkate almak gerekir. En başta nakliye sırasında hayvanların güvende olmaları ve korunmaları, varış yerine kadar hayvan haklarına uygun bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Profesyonel kamyonla hayvan taşımacılığı için özel donanımlı kamyon römorkları ve araçlar kullanılmaktadır. Çiftlik hayvanları kamyonla taşınırken havalandırma, ayakta durma alanı ve sulama olanakları bakımından yasal hükümleri dikkate almak gerekmektedir.

Hayvan taşıma araçlarının donanımı, nakliyenin türüne bağlıdır. İster sığır taşımak için basit bir tek akslı hayvan römorku isterse 3 akslı kamyon veya at taşımak için rampalı kamyon olsun; taşımacılık çözümleri yelpazesi çok geniştir.

MAN TopUsed'da hayvanların güvenli bir şekilde taşınması için farklı tasarımlarda ve büyüklüklerde tüm üreticilere ait kullanılmış araçları bulabilirsiniz.

Araçları bulun