Kullanılmış kamyon transmikseri satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış kamyonlar transmikserleri size sunulmadan önce MAN tarafından test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Ekonomik Çalışma
    Bir beton harç kamyonu kullanmak sadece zaman tasarrufu sağlamakla kalmaz; aynı zamanda inşaat sahasındaki çalışanların da yükünü de hafifletir ve süreçleri optimize eder.

Kamyon beton mikserlerini kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış kamyon beton mikserleri ile filonuzu güçlendirin

Beton en önemli yapı malzemelerinden biridir; sadece Almanya'da her yıl yaklaşık 60 milyon metreküp beton üretilmektedir. Hazır karıştırılmış beton, üç ila beş akslı kamyon mikser tarafından inşaat sahalarına taşınır ve burada derhal işlenir. Seyyar beton mikserinin en sevilen inşaat araçlarından biri olması boşuna değil.

Beton karıştırma araçları, betonu varış yerinde doğru bir şekilde verebilecek donanıma sahiptir. İhtiyaca göre takılabilen kaydıraklar bu konuda yardımcı olmaktadır. Ayrıca beton mikserlerinin çoğunda betonu birkaç metrelik bir mesafeye iletebilen plastik bir boru bulunmaktadır. Beton mikserleri, betonun akışkan olmasını sağlayabilmek için ilave olarak bir sıvılaştırıcı sistemiyle donatılmıştır. Kullanım yerinde sevk etmeye yönelik beton pompalarının yanı sıra kombine seyyar mikserli beton pompaları da vardır; bunların karıştırma tamburu, sadece harç kamyonu olan araçlardakinden biraz daha küçüktür.

Siz de karıştırın ve MAN TopUsed'da beton taşıma işleriniz için uygun ticari aracı bulun. Beton mikserleri, MAN kalite mührüyle sunulmaktadır. Aradığınız kullanılmış makineyi seçin ve yükleme hacmi, ağırlık sınıfı ve modele göre sıralayın; şirketiniz için mükemmel van kamyonet sadece birkaç tık uzağınızda.

Araçları bulun