Kullanılmış kamyon damperi satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Tüm kullanılmış kamyon damperleri size sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, size finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Çok yönlü kullanılabilir
    Kamyon damperleri sağlam ve çok yönlüdür; başta inşaat sahasında ve tarımda kullanılmaktadır.

Kamyon damperlerini kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış kamyon damperleri ile filonuzu güçlendirin

Kamyon damperleri en çok inşaat sektöründe dökme malzemelerin taşınması için kullanılmaktadır, ancak kamuda yol bakımı ile park ve bahçe planlamasında da sıklıkla kullanılmaktadır. Tarım alanında sıklıkla yükün hava koşullarından korunması için kapalı bir üstyapıya veya brandaya sahip tahıl damperleri kullanılmaktadır.

Bu ticari araçların yelpazesi küçük van kamyonetlerden madencilikte veya ağır yük taşımacılığında kullanılan ve ağırlıkları birkaç yüz ton aralığına varabilen, aşırı büyük havuz kasalı damperlere kadar uzanmaktadır. Kara yolu taşımacılığında damperli kasalar yaygın olarak sık kullanılan tüm kamyon şasilerinde kullanılmakta; ağır kamyonlar için ise genellikle yarı römorklu ve damperli kasa üstyapısına sahip dorseli çekiciler kullanılmaktadır. Damperli kasa, bir devirme mekanizmasıyla taşıyıcı aracın şasisine bağlanmış olan, bu mekanizma kullanılarak bazı araçlarda üç yönde de olmak üzere eğik konuma getirilebilen ve böylece yükün bilinçli olarak yükleme alanından kaymasına olanak sağlayan bir yükleme alanıdır. Yüksek taşıma yükleri ve büyük yükleme hacmi, damperli araçları birçok alanda alternatifi bulunmayan yardımcılar haline getiriyor.

İşiniz için tek taraftan damperli, iki taraftan damperli veya üç taraftan damperli bir kamyon mu arıyorsunuz? O zaman MAN araç bul hizmetine tıklayın; mükemmel kullanılmış damper sizi bekliyor! MAN TopUsed'da tüm üreticilerin tüm ağırlık sınıfındaki ve yapı türündeki farklı damperleri için iyi fiyatlarla geniş seçenekler bulacaksınız. MAN TopUsed sizi çağırıyor!

Araçları bulun