Kullanılmış tanker/silo aracı satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Tüm kullanılmış tanker ve silo araçları size sunulmadan önce test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Güvenli seçim
    Tankerler ve silo araçları, özel yapıları sayesinde her türlü sıvının ve akan dökme malzemenin güvenli bir şekilde taşınması için en iyi çözümdür.

Tanker ve silo araçlarını kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış tanker ve silo araçları ile filonuzu güçlendirin

Her türlü sıvının veya akan dökme malzemenin taşınması söz konusu olduğunda silo araç vazgeçilmezdir, çünkü özel yapısı sayesinde malın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Aynı zamanda içindekilerin kolay bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılması da sağlanır. Silo araçların diğer kamyon üstyapılarından farkı yuvarlak biçimleridir. Ayrıca bu araçların arkasında araca çıkmayı sağlayan, katlanır bir merdiven de bulunmaktadır. Güvenli bir platform ızgara sayesinde hazne uzunluğunun tamamında ve kazanın tamamında yürünebilmektedir.

Tanker üstyapısına sahip kamyonların farklı tasarımları vardır. Bunlardan bazıları sadece nakliye aracıyken, birçok tankerde yükünü bırakmaya yönelik donanım da bulunmaktadır. Temel olarak sabit tanklar, değiştirilebilir tanklar ve tak-çıkar tanklar olmak üzere farklı tanklar mevcuttur; bunlar daire, elips veya kasa biçiminde olabilmektedir. Böylece tankerler her türlü sıvıyı güvenli bir şekilde taşıyabilir.

MAN TopUsed, size tanker ve silo araçları için geniş bir yelpaze sunar. İster dökme malzeme, ister ince taneli malzeme veya isterse her türlü sıvının taşınması söz konusu olsun; araç bul hizmetimizle her türlü markanın her tipteki kullanılmış, satılık makinesi sunulmaktadır. Filonuza ekleyeceğiniz mükemmel aracı arayıp bulabilir ve ticari araçlarımızın üstün kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Araçları bulun