Eksiksiz çekiciler

Eksiksiz çekiciler

Seçici olun: İhtiyaca göre nakliye çözümleri

MAN TopUsed, size her şeyi tek bir kaynaktan uygun ve kolay bir şekilde elde etme olanağı sunmaktadır. Münferit dorse çekicisinden uygun yarı römorka veya römorka sahip eksiksiz çekicilere kadar uzanan ve farklı markaları ve araç tiplerini içeren çok yönlü ürün yelpazemiz kullanımınız için size tam uyacak en iyi nakliye çözümünü sağlamaktadır.

Bir bakışta

  • Birinci sınıf danışmanlık
    Farklı tiplerde ve markalarda ister kamyon, van kamyonet veya otobüs, isterse eksiksiz çekiciler veya römorklar ve yarı römorklar olsun hiç fark etmez; bizde doğru adrestesiniz. Benzersiz servisten ve ikinci el araçlardaki uzmanlığımızdan yararlanın. İstediğiniz aracı bulduysanız MAN TopUsed şubelerimizden birinde sizi ağırlamak ve profesyonel olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.
  • Tavizsiz kalite
    MAN TopUsed tarafından sunulan ikinci el römorklar ve yarı römorklar, en yüksek gereksinimleri karşılayan, profesyonel olarak elden geçirilmiş araçlardır. Bunların büyük kısmı MAN Truck & Bus SE'ye bağlı bir şirket olan EURO-Leasing kamyon kiralama şirketinin envanterinden gelmektedir.
  • Daima hazır
    Çekici-dorse katarı, römork ve yarı römork yelpazemiz Avrupa çapında bulunan her MAN TopUsed şubesinde sizi beklemektedir. İstediğiniz aracın envanterimizde bulunmaması halinde, sizin için bir arama talebi oluşturmaktan ve mevcut olası seçenekler hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. İlk hedefimiz, gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyarlanmış bir nakliye çözümü sunmaktır ve böyle olmaya devam edecektir.

Sorularınız mı var?

MAN TopUsed şubenizi bulunuz

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?