Kullanılmış otomobil taşıma kamyonu satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış otomobil taşıma kamyonları size sunulmadan önce test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Bir kerede birçok şey
    Otomobil taşıma kamyonları on taneye kadar otomobil alabilmekte veya bir veya daha fazla ağır araç yer sağlayabilmektedir.

Otomobil taşıma kamyonlarını kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış otomobil taşıma kamyonları ile filonuzu güçlendirin

Otomobillerin taşınması için şasiler, römorklar ve yarı römorklar için özel olarak tasarlanan, açık veya kapalı yapıdaki üstyapılar kullanılmaktadır. Büyük otomobil taşıma kamyonları on taneye kadar otomobil alabilmekte veya bir veya daha fazla ağır araç yer sağlayabilmektedir.

Otomobil taşıma kamyonları normalde açık yapıda üretilmektedir. Standart bir model iki katlı bir üstyapıya sahiptir. Ağır çekiş makinelerinin, inşaat makinelerinin, çekicilerin veya diğer ağır ticari araçların taşınmasına yönelik modeller, ağırlığın dağılımından ve taşınan malın yüksek olmasından dolayı genellikle yükleme alanı uzunluğu dört metre ve üzerinde olan alçak dorse şekilde tasarlanmaktadır. Bu otomobil taşıma kamyonları, 20 tona varan taşıma yüklerini taşıyabilmektedir.

Değerli ticari araçlar, klasik otomobiller veya yarış otomobilleri için kapalı otomobil taşıma kamyonları kullanılmaktadır. Uzunluğu 14 metreye kadar ulaşan bu otomobil taşıma kamyonlarının donanımları arasında tırmanma rayları veya bir yükleme platformu, ankraj tertibatı ve genellikle de hidrolik halatlı vinçler yer almaktadır. Dört metre yükseklikte bir üstyapıya ve yaklaşık on ton taşıma yüküne sahip standart modellerde iki katta altı taneye kadar otomobil taşınabilmektedir.

Doğru kullanılmış otomobil taşıma kamyonunu MAN TopUsed'da bulabilir ve ticari araçlarımızın yüksek kalitesinden yararlanabilirsiniz. Tüm ağırlık sınıflarında ve geniş bir güç aralığında tüm üreticilere ait ikinci el otomobil taşıma kamyonları sunuyoruz. Taşımacılık işlerinizin çözümü sadece birkaç tık uzağınızda. Taşıdığınız malları çiziksiz bir şekilde varış yerine ulaştırın!

Araçları bulun