Kullanılmış kamyon satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış ticari araçlar size sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Esnek Finansman Olanakları
    MAN TopUsed size geniş bir finansal kiralama ve finansman hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.
  • Garanti ve Servis
    Garanti seçenekleri ve geniş bir servis ağı avantajlarına sahipsiniz.

Kamyonları kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış kamyonlar ile filonuzu güçlendirin

İkinci el, ama yine de yeni gibi kamyonlar! Kamyon dorse çekicisi olarak mı, yoksa çekici dorse katarı kamyonu olarak mı kullanılacağından bağımsız olarak kullanılmış kamyonlarımızla büyük ekonomik avantaj elde edersiniz.

Kullanılmış bir MAN kamyon ile filonuzu güçlendirebilir ve aynı zamanda maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz; verimlilik, güvenilirlik ve aynı şekilde yüksek değer koruma oranı ve düşük düzeyde aksama süreleri de sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak Avrupa çapında kullanılmış araç garantileri, size uygun onarım ve bakım sözleşmeleri veya müşteriye özgü çözümler gibi size özel servis hizmetleri de sunuyoruz.

Uzun yola yönelik dorse çekicisinden, inşaat sahasında yüksek yükler taşımaya yönelik tüm tekerleklerden çekişli, yükleme vinci veya damperi bulunan bir kamyona, kurtarma görevlerine yönelik itfaiye ve acil hizmet araçlarına varıncaya kadar MAN TopUsed'da her türlü ağırlık sınıfında ve geniş bir güç yelpazesiyle tüm üreticilerin kullanılmış kamyonlarını bulabilirsiniz. Taşımacılık işlerinizin çözümü sadece birkaç tık uzağınızda. İşe koyulun ve filonuzu şaha kaldırın!

Araçları bulun