Kullanılmış açık kasa kamyon satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış platform üstyapılı kamyonlar size sunulmadan önce test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Tam yük
    Yükleme alanının üstü açık olması sayesinde hem dökme malzeme hem de hacimli ve büyük mallar sorunsuz bir şekilde taşınabilir.

Kamyon platformlarını kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış platform üstyapılı kamyonlar ile filonuzu güçlendirin

Açık kasalı araçlar, sağlam ve esnektir, inşaat, ziraat ve ormancılık sektöründe en sevilen ticari araçlar arasında yer almaktadır. Platformun ayırıcı özelliği, yükleme alanlarının üstten açık olması ve üzerinde başta dökme malzeme olmak üzere hacimli ve büyük biçimli yüklerin de sorunsuz bir şekilde taşınabilmesidir. Kullanım amacına göre kamyon platformlarına ilave olarak vinç eklenebilir veya hidrolik bir mekanizma ile dampere dönüştürülebilir. Modele bağlı olarak arka kapak liftleri bir, iki veya üç taraftan aşağı doğru açılabilir, bu da yükleme ve boşaltmayı oldukça kolaylaştırır.

Çok ağır yüklerin taşınması için tasarruflu ve yüksek performanslı bir dizel motoru bulunan kullanılmış bir kamyon platformu ideal tercih olacaktır. Bir aksın mı, yoksa birden fazla aksın mı tahrik edileceği konusundaki karar daima taşımacılık işine bağlıdır. Yükleme kenarının ve biniş yüksekliğinin kısa olması sayesinde önden çekişli bir kamyon platformu daha fazla yük yüksekliği ve taşıma yükü sunar.

Makinelerin ve malzemelerin yanında çalışanlarınızı da taşımak istiyorsanız ikili kabin bulunan kullanılmış bir kamyon platformu karşılığını verir; normalde kamyon platformlarının sürücü kabininde bir koltuk sırası bulunur.

MAN TopUsed, size kamyon platformları için geniş bir yelpaze sunar. İster inşaat, tarım ve isterse ormancılık olsun; araç bul hizmetimiz farklı markalara, serilere, motor çeşitlerine ve fiyat sınıflarına sahip kullanılmış makineler sunmaktadır. Filonuza ekleyeceğiniz mükemmel aracı arayıp bulabilir ve ticari araçlarımızın üstün kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Araçları bulun