MAN TopUsed'a hoş geldiniz

Tüm markaların en çok tercih edilen, ikinci el ticarî araçları

MAN TopUsed

MAN Truck & Bus SE'nin uluslararası ikinci el araç markasıdır.

MAN TopUsed'a hoş geldiniz - 30'dan fazla ülkede kaliteli, ikinci el ticari araçlar için güvenilir iş ortağınız. Kamyonlar, otobüsler ve van kamyonetlerdeki fırsatımız tüm markalarda ve modellerde geçerlidir. Toplamda 36 MAN TopUsed Center'ımız ile yakınınızdayız.

Dilediğiniz ticari aracı araç arama bölümümüzden keşfedin ve araçlarımızın kalitesinden ve güvenilirliğinden yararlanın.

Hizmetlerimiz araç satışından çok daha fazlasını sunar. Esnek finansman çözümleri, özel onarım ve bakım sözleşmeleri, dijital hizmetler ve müşteriye özel araç uyarlamaları ve tadilatları gibi size özel hizmetler de sunuyoruz. MAN TopUsed uzmanlarımız şubelerimizde size ayrıntılı bilgi sunmaktan memnuniyet duyar.

Size vaat ettiğimiz hizmetler

TopUsed kalitesi

Yüksek Kalite

Uzmanlarımıza güvenin. MAN TopUsed araçları satışa çıkarılmadan önce kapsamlı şekilde kontrol ediliyorlar. İster az kullanılmış ister çok kullanılmış ticari araçlar olsun, bizimle en iyi kaliteyi uygun fiyata alırsınız. MAN TopUsed kalite belgesi daha fazla güvenlik sağlar.

TopUsed danışmanlık

En İyi Danışmanlık

Her şey memnuniyetiniz için. MAN TopUsed ortağınız, işinize tam olarak uygun ikinci el aracı bulabilmeniz için size yetkin ve kapsamlı önerilerde bulunacaktır. MAN TopUsed daha fazlasını da sunar: Talep etmeniz halinde, size özel araç uyarlamaları, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak uyarlanmış tadilat veya komple sistem çözümleri hakkında danışmanlık vermekten mutluluk duyarız. Hemen bugün hiç bir yükümlülüğe girmeden uzmanlarımızdan bilgi alın. Aramanızı veya ziyaretinizi bekliyoruz.

TopUsed seçimi

En iyi seçim

MAN TopUsed'in kapsamlı ikinci el ticarî araç portföyünden faydalanınız. MAN TopUsed'da, dünya çapındaki en çok ve çeşitli MAN ve NEOPLAN markalı ikinci el araçların yanı sıra diğer markalara ait araçları, römorkları ve yarı römorkları da bulabilirsiniz.

TopUsed Finansman

En Uygun Finansman

İkinci el bir ticari araç almaya mı karar verdiniz?

Öyleyse MAN Financial Services tarafından özel olarak ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış finansman çözümünde karar kılın. Doğru piyasa bilgisi ile daima en iyi danışmanlığı alırsınız.

TopUsed hizmeti

En İyi Hizmet

Her zaman ve her yerde sizin için varız. Dünya çapındaki geniş servis ağımız ile daima size en yakın yerlerde, hızlı işlemlerle ve kısa bekleme süreleriyle hizmet alabilmenizi sağlıyoruz. Son teknolojik ekipmanlar, orijinal yedek parçalar ve özel aletlerin yanı sıra uzmanlar, MAN servis merkezlerimizde birinci sınıf destek almanızı sağlar.

MAN Mobile24 Yardım Hattı'na yılın 365 günü ve her saat ulaşabileceğiniz telefon numaraları:

  • Tel. 00800 Mobile24
  • Tel. 00800 66 24 53 24

TopUsed hizmetlerine genel bakış

Servis hizmetlerimiz

MAN TopUsed araç satın alımınız için size esnek finansman olanaklarının yanı sıra onarım ve bakım sözleşmeleri, müşteriye özel araç uyarlamaları ve ikinci el araç garantileri gibi size özel servis hizmetleri sunuyoruz. MAN TopUsed şubelerindeki çalışanlarımız sizi bilgilendirerek karar vermenize yardımcı olmaktan mutluluk duyar.
Genel bakışa git

Sorularınız mı var?

MAN TopUsed şubenizi bulunuz

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?