Kullanılmış içecek kamyonu satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış içecek kamyonları size sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, size finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Tam Yük Altında Verimlilik
    İçecek üstyapısı bulunan kamyonlar, yüksek yükleme kapasiteleri ve şasilerinin esnemezliği sayesinde içecek taşımak için çok uygundur.

İçecek kamyonlarını kullanılmış almak karşılığını verir!

Filonuzu yüksek kaliteli içecek kamyonlarıyla güçlendirin

İçecek kamyonları yüksek taşıma yükü ve kapasiteyi kolay yüklenebilme özelliği ile bir araya getirmektedir. Gerekli içecek üstyapıları için araçların tam olarak hangi koşullar altında kullanılacağını belirlemek çok önemlidir, çünkü üstyapı sistemlerinin güvenilirliği, yük güvenliği ve aerodinamik özellikleri satıcılar ve nakliyeciler için rekabet avantajı sağlayabilmektedir. Talebe bağlı olarak farklı üstyapı sistemleri mevcuttur: Menteşeli ve döner duvarlı kasa, arka kapak lifti ve farklı şasi tasarımında branda sistemleri.

İçeceklerin çoğu ortalama sıcaklık dalgalanmalarından etkilenmediğinden dolayı en azından soğutuculu araçlar veya römorklar kullanılmasına gerek yoktur. Büyük etkinliklerde genellikle entegre soğutucu bulunan soğutma araçları kullanılmaktadır; bu araçlar gerekli içeceklerin daima doğru sıcaklıkta olmasını sağlar.

Yakın mesafe dağıtım veya kara yolu taşımacılığı için mükemmel içecek kamyonunu mu arıyorsunuz? MAN TopUsed'da taleplerinizi karşılayacak yenilikçi üstyapı sistemleri bulacaksınız. Tüm üreticilerin tüm ağırlık sınıfındaki ve yapı türündeki farklı ticari araçları için uygun fiyatlarla geniş seçenekler bulacaksınız. Taşımacılık verimliliği garanti!

Araçları bulun