Купити вживаний вантажний автомобіль із кузовом

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані вантажні автомобілі з кузовом проходять перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Оптимальні рішення дообладнання
    Чи то для сфери сільського господарства, будівництва, транспортування автомобілів або продуктів харчування — у MAN TopUsed можна знайти ідеальні вантажні автомобілі з кузовом.

Уживані вантажні автомобілі з кузовом таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних вантажних автомобілів із кузовом

Чи то для сфери сільського господарства, будівництва, транспортування продуктів харчування або напоїв — у галузі вантажоперевезень використовується різне навісне обладнання, залежно від типу й кількості товарів для транспортування.

Якщо вам потрібна вантажівка для служби доставки посилок або експрес-доставки, рекомендується комерційний автомобіль із кузовом-фургоном і вантажопідйомним бортом або подвійними дверима (ззаду). Для перевезень заморожених продуктів використовуються низькотемпературні холодильники, які зазвичай оснащені функцією стаціонарного охолодження — бічні стінки, підлога та стеля виконані у вигляді сендвіч-конструкції для забезпечення ідеальної теплоізоляції товарів. Дуже популярним рішенням навісного обладнання є тентований кузов. У цій конструкції кузов складається тільки з металевого каркаса, на який натягнуто зсувний тент. Автомобілі з вантажною платформою відкриті зверху — вантаж фіксується за допомогою бічних стінок. Цей тип кузова використовується в основному для перевезення вантажів, стійких до впливу дощу й інших погодних умов. В автомобілях-самоскидах кузов можна нахилити одним натисканням кнопки, щоб вантаж зісковзнув із причепа. Рідини, зокрема паливо, хімікати, молоко або вода, транспортуються у кузовах-цистернах. У кузовах для автомобілевозів зазвичай можна перевозити не більше дев’яти автомобілів, які розміщуються на двох рівнях. Інші кузови використовуються для перевезення худоби, напоїв у рефрижераторах, як буксирні автомобілі й навісне обладнання для проживання.

У MAN TopUsed ви знайдете вживані вантажівки та будівельну техніку від різних виробників з рішеннями кузова з додатковими розширеннями, як-от розсувні стінки та подвійні двері, — усе, що потрібно для різних задач транспортування. Натисніть тут і оцініть відмінний стан наших автомобілів.

Знайти автомобілі