Купити вживані вантажні бетонозмішувачі

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані вантажні бетонозмішувачі проходять перевірку MAN, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Економна робота
    Використання автобетонозмішувачів заощаджує не тільки час — вони розвантажують працівників на будівельному майданчику й забезпечують оптимізацію всіх процесів.

Уживані вантажні бетонозмішувачі таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних вантажних бетонозмішувачів

Бетон — один із найважливіших будівельних матеріалів. Тільки в Німеччині щорічно виробляється близько 60 мільйонів кубометрів бетону. Товарний бетон доставляється на будівельні майданчики вантажними автобетонозмішувачами, які пересуваються на трьох-п’яти осях, і відразу ж там переробляється. Недарма пересувний бетонозмішувач — одна з найпопулярніших будівельних машин у світі.

Бетонозмішувачі обладнані таким чином, щоб професійно доставити бетон до пункту призначення. Важливу роль при цьому відіграють скатні жолоби, які можна додавати за потреби. Крім цього, більшість бетонозмішувачів обладнано пластиковою трубою, по якій можна подавати бетон на відстань до декількох метрів. Щоб гарантувати текучість бетону, бетонозмішувачі також обладнано системою розрідження. Крім бетононасосів для подачі в місця застосування, існують також комбіновані автобетонозмішувачі з насосом — тут змішувальний барабан трохи менше, ніж в автобетонозмішувачів.

Шукайте та знаходьте відповідний комерційний автомобіль для перевезення бетону за допомогою MAN TopUsed. Бетонозмішувачі мають знак якості MAN. Виберіть вживані машині, які відповідають критеріям вашого пошуку, і відсортуйте їх за об’ємом, ваговою категорією та моделлю — отримайте ідеальний фургон для вашої компанії всього за кілька натискань.

Знайти автомобілі