Укомплектовані автопоїзди

Укомплектовані автопоїзди

Не відмовляйте собі ні в чому: Індивідуальні транспортні рішення

MAN TopUsed пропонує вам можливість отримати все зручно та легко з одних рук. Від сідлового тягача до універсального автопоїзду з напівпричепом або причепом – завдяки нашому асортименту різних марок і типів ви можете вибрати оптимальний автомобіль саме для вашої сфери застосування.

Короткий огляд

  • Першокласні консультації
    Якщо вам потрібна вантажівка, фургон, укомплектований автопоїзд, причіп або напівпричіп будь-якої марки та будь-якого типу, ви звернулися за правильною адресою. Отримайте вигоду від наших унікальних послуг і нашої професійної перевірки вживаних автомобілів. Якщо ви знайшли автомобіль своєї мрії, ми радо зустрінемо й проконсультуємо вас в одному з територіальних підрозділів MAN TopUsed.
  • Якість без компромісів
    Купуючи вживані причепи та напівпричепи від MAN TopUsed, ви отримуєте професійні послуги, що відповідають найвищим вимогам. В основному наші автомобілі надаються компанією-посередником EURO-Leasing, що є дочірнім підприємством MAN Truck & Bus SE.
  • Завжди поруч
    Наш асортимент автопоїздів, причепів та напівпричепів доступний для вас у всіх європейських центрах MAN TopUsed. Якщо у нас немає потрібного вам автомобіля на складі, ми створимо пошуковий запит і повідомимо вам про можливі доступні варіанти. Нашою першою метою було й залишається запропонувати вам транспортне рішення, що ідеально відповідає вашим потребам.

Маєте запитання?

Знайдіть свій територіальний підрозділ MAN TopUsed

Бажаєте дізнатися більше?