Купити вживані автомобілевози

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані автовози проходять перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Багато і відразу
    Вантажні автомобілевози можуть вмістити не більше десяти легкових автомобілів або надати місце для одного або декількох транспортних засобів великої вантажопідйомності.

Уживані автовози для легкових автомобілів таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних автомобілевозів найвищого класу

Для перевезення автомобілів використовуються спеціально сконструйовані кузова для шасі, причепів і напівпричепів відкритого або закритого типу. Великі автомобілевози можуть вмістити не більше десяти легкових автомобілів або надати місце для одного або декількох транспортних засобів великої вантажопідйомності.

Зазвичай для автомобілевозів використовується конструкція відкритого типу. Стандартна модель має двоповерхову конструкцію. Моделі для перевезення важких тягачів, будівельної техніки, тракторів або інших комерційних автомобілів із великою вантажопідйомністю в основному проєктуються як низькорамні причепи з вантажною платформою довжиною чотири метри й більше у зв’язку з розподілом ваги та високою конструкцією. Корисне навантаження таких автомобілевозів становить до 20 тонн.

Автомобілевози закритого типу використовуються для перевезення дорогоцінних нових, раритетних або гоночних автомобілів. Обладнання цих автомобілевозів довжиною до 14 метрів передбачає наявність навантажувальної естакади або вантажної платформи, анкерних пристроїв і зазвичай гідравлічних лебідок. У стандартних моделях із чотириметровою конструкцією та вантажопідйомністю близько десяти тонн на двох рівнях можна перевозити не більше шести автомобілів.

У MAN TopUsed можна знайти відповідний вживаний автовоз і отримати переваги від високої якості наших автомобілів. Ми пропонуємо автомобілевози від різних виробників у всіх вагових категоріях і з широким спектром послуг. Рішення задач транспортування всього за кілька натискань. Доставте вантаж до місця призначення без жодної подряпини!

Знайти автомобілі