Купити вживані вантажні автомобілі

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані комерційні автомобілі проходять комплексну перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Гнучкі можливості фінансування
    MAN TopUsed пропонує широкий спектр варіантів лізингу та фінансування.
  • Гарантія та обслуговування
    Ви отримаєте вигоду від різних варіантів гарантії, доступних для вибору, і щільної мережі надання сервісних послуг.

Уживані вантажні автомобілі таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних вантажних автомобілів найвищого класу

Уживані вантажні автомобілі й досі майже як нові! З нашими вживаними вантажними автомобілями ви отримаєте економічну вигоду, незалежно від того, чи використовуються вони як вантажний сідловий тягач, чи як вантажний автопоїзд.

Використовуючи вживані вантажні автомобілі MAN, посилюйте свій автопарк і одночасно зменшуйте витрати — ефективність і надійність також гарантовані, як і високий рівень збереження вартості та мінімальний час простою. Ми також пропонуємо індивідуальні послуги, такі як гарантія на вживане авто, що діє у всій Європі, індивідуальний ремонт і обслуговування чи спеціалізовані рішення.

У MAN TopUsed можна знайти вживані вантажні автомобілі різних виробників у всіх вагових категоріях і з широким спектром послуг: від сідлових тягачів для магістральних перевезень, вантажних автомобілів із кранами або самоскидів із повним приводом для високої корисного навантаження на будівельному майданчику та позашляховиків до пожежних і аварійно-рятувальних машин. Рішення задач транспортування всього за кілька натискань. Розпочніть роботу та розвивайте свій автопарк!

Знайти автомобілі