Про MAN TopUsed

Найкращі вживані комерційні автомобілі всіх марок

Вітаємо в MAN TopUsed.

Міжнародна марка компанії MAN Truck & Bus SE, пов’язана з продажем вживаних автомобілів.

Ми продаємо високоякісні вживані комерційні автомобілі всіх марок і типів (вантажівки, автобуси, фургони) у понад 30 країнах через 36 власних центрів MAN TopUsed.

Шукайте й легко знаходьте свій уживаний вантажний автомобіль, автобус чи фургон у нашому унікальному пошуку автомобілів і отримайте переваги від високої якості наших транспортних засобів.

Ми з радістю додамо до автомобіля вашої мрії додаткові індивідуальні послуги, такі як гарантія на вживане авто, що діє у всій Європі, індивідуальне рішення щодо фінансування, індивідуальний ремонт і обслуговування чи здійснення змін в авто за бажанням клієнта. Докладніше на ваші запитання зможуть відповісти наші експерти MAN TopUsed у територіальних підрозділах MAN TopUsed.

Наше зобов’язання надання послуг

Якість TopUsed

Найкраща якість

Довіртеся нашим експертам. Усі автомобілі перед продажем ретельно перевіряються MAN TopUsed. Немає значення, новий автомобіль чи старий, адже у нас ви отримаєте найвищу якість за справедливою ціною. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.

Консультація TopUsed

Консультація професіоналів

Усе для того, щоб ви залишилися задоволені. Ваш партнер MAN TopUsed надасть професійну та комплексну консультацію, щоб ви змогли знайти потрібний вживаний автомобіль для подальшого використання. MAN TopUsed також пропонує: За запитом ми проконсультуємо вас щодо індивідуальної адаптації автомобіля, переобладнання, спеціально адаптованого до ваших потреб або комплексних системних рішень. Наші експерти готові надати вам консультацію, яка ні до чого вас не зобов’язує. Ми будемо раді вам.

Вибір TopUsed

Найкращий вибір

Отримайте вигоду від великого асортименту вживаних комерційних автомобілів MAN TopUsed. Окрім найбільшого у світі вибору вживаних автомобілів MAN і NEOPLAN, MAN TopUsed також пропонує автомобілі інших марок, а також напівпричепи та причепи.

Фінансові послуги TopUsed

Найкращі фінансові послуги

Ви зважилися на купівлю вживаного комерційного автомобіля?

Тоді вам варто подумати про індивідуальну фінансову послугу від Volkswagen Financial Services. Завдяки нашим точним галузевим знанням ви завжди отримаєте найвичерпнішу консультацію.

Послуги TopUsed

Найпопулярніші послуги

Ви готові прийти вам на допомогу, завжди й усюди. Завдяки нашій глобальній мережі майстерень ми можемо гарантувати вам короткі шляхи до місця призначення, швидкі рішення та короткий час простою. Сервісні центри MAN гарантують першокласне обслуговування, найсучасніше обладнання, оригінальні запчастини, використання спеціальних інструментів і послуги фахівців.

Наша гаряча лінія MAN Mobile24 працює цілодобово 365 днів на рік за телефонами

Тел.: 00800 Mobile24

Тел. 00800-66-24-53-24

Огляд послуг TopUsed

Наші сервісні послуги

Ми пропонуємо вам гнучкі варіанти фінансування покупки автомобіля MAN TopUsed, а також індивідуально підібрані послуги, такі як контракти на ремонт та технічне обслуговування, адаптацію автомобілів під конкретного клієнта та гарантії на вживані автомобілі. Співробітники наших територіальних підрозділів MAN TopUsed готові надати вам будь-яку консультацію.
До огляду

Маєте запитання?

Знайдіть свій територіальний підрозділ MAN TopUsed

Бажаєте дізнатися більше?