Купити вживані вантажні автомобілі для перевезення худоби

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Усі вживані вантажні автомобілі для перевезення худоби проходять комплексну перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Для блага тварин
    Завдяки професійно обладнаним транспортним засобам гарантується оптимальне перевезення великої рогатої худоби, свиней та інших сільськогосподарських тварин.

Уживані вантажні автомобілі для перевезення худоби таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних автомобілів найвищого класу для перевезення худоби

Під час транспортування живих тварин необхідно враховувати безліч чинників. Передусім потрібно гарантувати безпечне та дбайливе транспортування, а також усі інші умови задля підтримки здоров’я тварини на шляху до пункту призначення. Як професійні вантажні автомобілі для перевезення худоби використовуються спеціально обладнані вантажівки із причепами та транспортні засоби. Під час транспортування сільськогосподарських тварин вантажівкою потрібно враховувати законодавчі положення щодо вентиляції, площі опори та варіантів напування.

Обладнання вантажних автомобілів для перевезення худоби залежить від виду транспортного засобу. Чи то простий одновісний причіп для худоби, вантажний автомобіль із 3 осями для перевезення великої рогатої худоби або вантажівка з пандусом для перевезення коней — спектр транспортних рішень надзвичайно широкий.

У MAN TopUsed ви знайдете вживані автомобілі різних конструкцій і розмірів від різних виробників для безпечного перевезення тварин.

Знайти автомобілі