Купити вживані вантажні самоскиди

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Усі вживані вантажні самоскиди проходять комплексну перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Безліч варіантів застосування
    Вантажні самоскиди відрізняються особливою міцністю й універсальністю та використовуються переважно на будівельних майданчиках і у сфері сільського господарства.

Уживані вантажні самоскиди таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних вантажних самоскидів найвищого класу

Самоскиди переважно використовуються в будівельній галузі для перевезення сипучих вантажів. Однак часто їх застосовують також у громадських офісах з обслуговування доріг або благоустрою. У сфері сільського господарства часто використовуються самоскиди-зерновози із закритим кузовом або тентом для захисту вантажу від впливу погодних умов.

Асортимент цих комерційних автомобілів починається з малотоннажних фургонів і розширюється до негабаритних самоскидів із коритоподібним кузовом для перевезення важких вантажів, які використовуються в кар’єрах або для великовантажних перевезень і можуть досягати ваги в кілька сотень тонн. В умовах дорожнього руху перекидні платформи зазвичай використовуються на всіх поширених шасі вантажних автомобілів, а сідлові тягачі із причепами й навісні перекидні платформи часто застосовуються для автомобілів великої вантажопідйомності. Перекидна платформа — це вантажна поверхня, з’єднана з шасі транспортного засобу за допомогою механізму перекидання, який забезпечує її частковий нахил із трьох сторін — таким чином розвантаження здійснюється шляхом навмисного зісковзування вантажу з вантажної поверхні. Завдяки високому корисному навантаженню й великим об’ємам самоскидам немає рівних у багатьох сферах.

Шукаєте для свого бізнесу самоскид з одно-, дво- або тристороннім розвантаженням? Тоді натисніть на нашу систему пошуку транспортних засобів MAN — ідеальний уживаний самоскид уже чекає на вас! У MAN TopUsed пропонується великий вибір різноманітних самоскидів за вигідними цінами з різними конструкціями в усіх вагових категоріях від різних виробників. MAN TopUsed запрошує вас!

Знайти автомобілі