Купити вживані автомобілі комунальної служби

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Усі вживані комерційні автомобілі проходять перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    Усі вживані комерційні автомобілі проходять перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Організованість і безпека
    Автомобілі комунальної служби є незамінним помічником для державних підприємств, дорожніх служб, служб порятунку, пожежної служби або служби вивезення сміття.

Уживані автомобілі комунальної служби таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних автомобілів комунальної служби

Автомобілі комунальної служби відіграють важливу роль у багатьох сферах громадського життя. У дорожній службі використовуються автомобілі для посипання, снігоочисні машини або підмітально-прибиральна техніка, щоб вулиці й дороги були придатні для безпечного використання протягом усіх чотирьох сезонів. Спеціальні автомобілі комунальної служби — це незамінні помічники під час прибирання після сильного шторму або для обслуговування каналізаційних систем.

Автомобілі комунальної служби, які використовуються службами порятунку, несуть відповідальність за виконання життєво важливих завдань. Дуже часто вони занадто механізовані, щоб можна було швидко дістатися до місця події. Ці спеціальні автомобілі оснащені кузовами-фургонами, у яких достатньо місця для пристроїв для надання першої допомоги, пацієнтів і медперсоналу.

Місцеві пожежні команди можуть використовувати для своєї роботи малотоннажні фургони як транспортні засоби для перевезення груп людей і спеціально обладнані вантажівки. Пожежні машини для гасіння пожеж розроблені на базі автомобілів середньої та великої вантажопідйомності.

Невеликі сміттєвози створені на базі малотоннажних фургонів. Наприклад, вони обладнані контейнерами та сміттєвими пресами. Кузови великих сміттєвозів об’ємом понад 20 кубометрів мають підйомний механізм і вбудований сміттєвий прес.

Виробники автомобілів комунальної служби пропонують широкий вибір різних комерційних автомобілів, кузовів і навісного обладнання. У MAN TopUsed ви знайдете вживані автомобілі комунальної служби всіх вагових категорій для всіх можливостей застосування: від машини швидкої допомоги для перевезення хворих до снігоочисного автомобіля для зимового обслуговування та поливальної машини. Натисніть тут і оцініть високу якість пропонованих автомобілів.

Знайти автомобілі