Купити вживані вантажні підйомні робочі платформи

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Усі вживані робочі платформи проходять перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Оптимальне рішення
    Вантажні робочі платформи гнучкі у використанні й можуть також застосовуватись, наприклад, для ремонту й технічного обслуговування на великій висоті.

Уживані вантажні підйомні робочі платформи таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних підйомних робочих платформ

Переважно вантажна робоча платформа — це пересувна установка з гідравлічним важелем або підйомним пристроєм із приводом ріжучого інструмента, на якій установлено робочу платформу, що регулюється по висоті або переміщується індивідуально. За необхідності проведення невеликого ремонту або робіт з очищення підйомна робоча платформа стане хорошою альтернативою дорогим робочим помостам.

Зазвичай вантажні робочі платформи обладнані гідравлічним важелем і можуть встановлюватися як на малі, так і на великі вантажні автомобілі, що забезпечує високий рівень мобільності. Перевага класичних робочих платформ полягає в тому, що вони можуть втримати більшу платформу, але регулюються тільки по висоті.

Чи то сільське господарство, великий будівельний майданчик або майстерня — у MAN TopUsed ви швидко знайдете потрібний вживаний автомобіль для свого підприємства. Просто відфільтруйте за маркою або моделлю та виберіть необхідну вантажну робочу платформу. Скористайтесь високою якістю наших пропозицій!

Знайти автомобілі