Купити вживані автомобілі з вантажною платформою

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані автомобілі з вантажною платформою проходять перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Повне завантаження
    Завдяки відкритій зверху вантажній платформі можна без проблем перевозити як сипучі, так і негабаритні й великоформатні вантажі.

Уживані автомобілі з вантажною платформою таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних автомобілів із вантажною платформою

Автомобілі з вантажною платформою відрізняються міцністю й універсальністю — вони є найбільш популярними комерційними автомобілями в галузях будівництва, сільського та лісового господарства. Вантажна платформа цих автомобілів є відкритою зверху, а тому на ній можна без проблем перевозити в основному сипучі, а також негабаритні й великоформатні вантажі. Залежно від сфери застосування, автомобіль із вантажною платформою можна доповнити краном або за допомогою гідравлічної системи переробити на самоскид. Вантажопідйомні борти, залежно від моделі, можуть відкидатися з одного, двох або трьох боків, що робить завантаження та розвантаження значно простішими.

Для транспортування важких вантажів найкращим вибором стане вживаний автомобіль із вантажною платформою, що має економний і потужний дизельний двигун. Вибір на користь однієї або кількох приводних осей залежить від задач транспортування. Завдяки нижчій стороні завантаження та зменшеній висоті входу передньоприводні автомобілі з вантажною платформою пропонують більшу висоту завантаження та велику вантажопідйомність.

У разі, якщо, окрім обладнання та матеріалів, вам потрібно перевезти працівників, можна обрати вживаний автомобіль із вантажною платформою, що має подвійну кабіну. Зазвичай в автомобілях із вантажною платформою в кабіні водія встановлено ряд сидінь.

MAN TopUsed пропонує широкий асортимент автомобілів із вантажною платформою. Чи то галузь будівництва, сільського й лісового господарства, наша система пошуку транспортних засобів пропонує для продажу вживані автомобілі будь-якого виробника, усіх модифікацій, збірок і всіх цінових категорій. Шукайте та знаходьте ідеальне доповнення для свого автопарку й обов’язково скористайтеся перевагами відмінної якості наших комерційних автомобілів.

Знайти автомобілі