Купити вживані автоцистерни для рідких і сипучих вантажів

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Усі вживані автоцистерни для рідких і сипучих вантажів проходять перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Безпечний вибір
    Завдяки особливій конструкції автоцистерни для рідких і сипучих вантажів — це найкраще рішення для безпечного перевезення рідин усіх видів або сипучих вантажів.

Уживані автоцистерни для рідких і сипучих вантажів таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних автоцистерн для рідких і сипучих вантажів

Коли мова йде про транспортування всіх видів рідин або сипучих вантажів, автоцистернам для рідких і сипучих вантажів просто немає рівних, оскільки їхня особлива конструкція піклується насамперед про безпеку транспортування. Водночас гарантується простота завантаження й вивантаження вмісту. Автоцистерни для сипучих вантажів відрізняються від інших вантажних автомобілів конструкцією круглої форми. Крім цього, транспортні засоби оснащено відкидною драбиною ззаду, яка призначена для підйому на автомобіль. Решітчастий місток забезпечує можливість проходу вздовж усієї цистерни та котла.

Доступні різні варіанти вантажівок із кузовом-цистерною. Хоча деякі версії є виключно транспортними засобами, більшість автоцистерн також мають на борту обладнання для скидання вантажу. В основному розрізняють стаціонарно встановлені та змінні або додаткові резервуари у формі диска, еліпса або валізи. Це означає, що автоцистерни можуть безпечно перевозити рідини всіх видів.

MAN TopUsed пропонує широкий асортимент автоцистерн для рідких і сипучих вантажів. Чи це транспортування сипучих вантажів, дрібнозернистих матеріалів або рідин усіх видів, наша система пошуку транспортних засобів пропонує для продажу вживані автомобілі всіх марок і типів. Шукайте та знаходьте ідеальне доповнення для свого автопарку й обов’язково скористайтеся перевагами відмінної якості наших комерційних автомобілів.

Знайти автомобілі