Koupit použité nákladní automobily s nástavbou

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité nákladní automobily s nástavbou jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed vám nabízí možnosti leasingu a financování – navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Optimální řešení nástavby
    Ať pro zemědělství, staveniště, přepravu automobilů nebo potravin – v MAN TopUsed najdete perfektní nákladní automobil s nástavbou.

Kupovat použité nákladní automobily s nástavbou se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité nákladní automobily s nástavbou

Ať v zemědělství, na staveništi, při přepravě potravin nebo nápojů, v oboru dopravy se využívají různé nástavby, v závislosti na druhu a množství přepravovaného zboží.

Pokud hledáte nákladní automobil pro balíkové a expresní služby, doporučujeme užitkové vozidlo se skříňovou nástavbou včetně nákladní zvedací plošiny nebo dvojité dveře (vzadu). Pro chladírenskou přepravu se používají chladírenské nástavby, které jsou běžně vybaveny nezávislým chlazením – boční stěny, podlaha a strop jsou odlévány sendvičovým způsobem, aby bylo zboží perfektně izolováno. Velmi oblíbeným řešením nástavby je plachtová nástavba. Zde nástavbu tvoří výlučně kovová konstrukce, přes kterou je natažena posuvná plachta. U valníkové nástavby je nákladní automobil nahoře otevřený – náklad jistí boční stěny. Tímto druhem nástavby se přepravuje především náklad, který není citlivý na déšť a jiné povětrnostní vlivy. U sklápěčů se nástavba po stisknutí tlačítka může sklopit, aby náklad sklouzl z přívěsu. Kapaliny jako paliva, chemikálie, mléko nebo voda se přepravují v cisternové nástavbě. V nástavbách pro transportéry pro přepravu automobilů je možné přepravovat většinou až osm vozidel, která jsou naskládána ve dvou úrovních. Další nástavby se využívají pro přepravu dobytka, přepravu nápojů v chladírenském voze, v odtahovém voze až po nástavby pro účely bydlení.

V MAN TopUsed najdete použité nákladní automobily a stavební stroje různých výrobců s nástavbovými řešeními včetně doplňkových rozšíření jako jsou posuvné stěny a dvojité dveře – vše, co potřebujete pro vaše úlohy při přepravě. Začněte klikat a profitujte z vynikajícího stavu našich vozidel.

Hledat vozidla