Koupit použité nákladní valníkové vozy

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité nákladní valníkové vozy jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Finance a servis
    MAN TopUsed nabízí možnosti leasingu a financování– navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Plný náklad
    Díky nahoře otevřené ložné ploše je možné bez problémů přepravovat sypké materiály, ale také neskladný a objemný náklad.

Kupovat použité nákladní valníkové vozy se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité nákladní valníkové vozy

Nákladní valníkové vozy jsou robustní a flexibilní - patří k nejoblíbenějším užitkovým vozům ve stavebnictví, zemědělství a lesnictví. Korbu valníku charakterizuje otevřená ložná plocha, na které lze bez problémů přepravovat i neskladný a objemný náklad. Podle účelu použití mohou být nákladní valníkové vozy ještě doplněny jeřábem nebo pomocí hydraulického mechanismu přebudovány na sklápěč. Nákladní zvedací plošiny se mohou podle příslušného modelu vyklápět na jedné, dvou nebo třech stranách, což umožňuje velmi jednoduché nakládání a vykládání.

Pro přepravu obzvlášť těžkého nákladu je ideální volbou použitý nákladní valníkový vůz vybavený úsporným a výkonným dieselovým motorem. Rozhodování mezi jednou nebo několika poháněnými nápravami závisí vždy na druhu přepravy. Díky nízké ložní hraně a nízké nástupní výšce umožňuje nákladní automobil s korbou valníku s pohonem předních vyšší ložnou výšku a užitečné zatížení.

Pokud potřebujete kromě strojů a materiálu přepravovat i své pracovníky, vyplatí se použitý nákladní valníkový vůz s dvojitou kabinou - jinak mají nákladní valníkové vozy v kabině řidiče jednu řadu sedadel.

MAN TopUsed vám nabízí široké spektrum nákladních valníkových vozů. Ať pro stavebnictví, zemědělství nebo lesnictví, náš vyhledávač vozidel nabízí použité stroje různých výrobců, modelových řad, variant motorizace a cenových tříd. Hledejte a najděte perfektní rozšíření vašeho vozového parku a profitujte z vynikající kvality našich užitných vozů.

Hledat vozidla