Koupit použité nákladní automobily se sklápěčem

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Všechny použité nákladní automobily se sklápěčem jsou důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed vám nabízí možnosti leasingu a financování – navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Všestranně použitelný
    Nákladní automobily se sklápěčem jsou robustní a mnohostranné a využívají se v první řadě na staveništích a v zemědělství.

Kupovat použité nákladní automobily se sklápěčem se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité nákladní automobily se sklápěčem

Nákladní automobily se sklápěčem se používají nejčastěji ve stavebnictví k přepravě sypkých materiálů, často také ale ve veřejné oblasti ve správě silnic nebo veřejné zeleně. V zemědělství se často používají sklápěče na obilí s uzavřenou nástavbou nebo plachtami na ochranu nákladu před povětrnostními vlivy.

Škála těchto užitkových vozidel začíná dodávkovými automobily a sahá až k obrovským vozidlům s vyklápěcí korbou pro těžkou přepravu, které se využívají v povrchových dolech nebo v přepravě těžkého nákladu a mohou dosahovat hmotnosti několika stovek tun. V silniční přepravě se sklápěcí korby běžně používají na běžných podvozcích nákladních automobilů, přičemž u těžkých nákladních automobilů se často používají tahače s návěsy a namontovanými sklápěcími korbami. Sklápěcí korba je ložná plocha spojená přes sklápěcí mechanismus s podvozkem vozidla, kterou je aktivováním tohoto mechanismu možné částečně ze tří stran sklopit – tak dojde k vyložení úmyslným sklouznutím nákladu z ložné plochy. Vysoké užitečné zatížení a velký objem ložného prostoru dělají ze sklápěčů v mnoha oblastech nepostradatelné pomocníky.

Hledáte pro svoji firmu jednostranný, dvoustranný nebo třístranný sklápěč? Potom se proklikejte vyhledávačem vozidel MAN – perfektní použitý sklápěč už na vás čeká! V MAN TopUsed profitujete z velkého výběru různých sklápěčů za výhodné ceny, od mnoha výrobců ve všech hmotnostních třídách a konstrukcích. MAN TopUsed vás zve k návštěvě!

Hledat vozidla