Vítejte v MAN TopUsed

Nejlepší použitá užitková vozidla všech značek

MAN TopUsed

Mezinárodní značka použitých vozidel společnosti MAN Truck & Bus SE.

Vítejte v MAN TopUsed – vašem spolehlivém partnerovi kvalitních ojetých užitkových vozidel ve více než 30 zemích. Naše nabídka nákladních vozidel, autobusů a dodávek zahrnuje všechny značky a typy. S celkem 36 vlastními centry MAN TopUsed jsme vám nablízku.

Vyberte si vámi požadované užitkové vozidlo ve vyhledávání vozidel a profitujte z kvality a spolehlivosti našich vozidel.

Naše služby zahrnují mnohem více než jen pouhý prodej vozidel. Nabízíme také individuální služby na míru, jako např. flexibilní řešení financování, speciální smlouvy o opravách a údržbě, digitální služby a také specifické zákaznické úpravy a přestavby vozidel. Naši odborníci MAN TopUsed vám rádi sdělí na našich pobočkách další podrobnosti.

Náš slib služeb pro vás

Kvalita TopUsed

Top kvalita

Důvěřujte našim odborníkům. Dříve, než jsou vozidla nabídnuta jako vozidla MAN TopUsed, podrobí se všechna rozsáhlé kontrole. Ať už se jedná o novější či starší použitá užitková vozidla, u nás získáte nejlepší kvalitu za přiměřenou cenu. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.

Top poradenství TopUsed

Top poradenství

Vše pro vaši spokojenost. Váš partner MAN TopUsed vám kompetentně a podrobně poradí s tím, jak najít to pravé použité vozidlo pro vaše potřeby. MAN TopUsed nabízí ještě více: Na požádání vám rádi poradíme s individuálními úpravami vozidel, přestavbami speciálně navrženými podle vašich potřeb nebo s kompletními systémovými řešeními. Nechte si ještě dnes nezávazně poradit od některého z našich odborníků. Těšíme se na vás.

Výběr TopUsed

Top výběr

Využijte širokou nabídku použitých užitkových vozidel MAN TopUsed. Kromě celosvětově největšího výběru použitých vozidel MAN a NEOPLAN máme pro vás v nabídce MAN TopUsed vozidla dalších značek a rovněž návěsy a přívěsy.

Financování TopUsed

Top financování

Rozhodli jste se pro nákup použitého užitkového vozidla?

Rozhodněte se tedy pro řešení financování prostřednictvím MAN Financial Services připravené pro vaše osobní potřeby. Díky přesným znalostem oboru vám vždy dobře poradíme.

Servis TopUsed

Top servis

Jsme tady pro vás, vždy a všude. Díky naší rozsáhlé servisní síti po celém světě zajišťujeme vždy krátké cesty, rychlé zpracování a minimální prostoje. Nejmodernější vybavení, originální náhradní díly, speciální nástroje i odborníci v našich servisech MAN jsou zárukou prvotřídní péče.

Naše horká linka MAN Mobile24 je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně a 365 dní v roce:

  • tel. 00800 Mobile24
  • tel. 00800 66 24 53 24

Přehled služeb TopUsed

Naše servisní služby

Nabízíme vám flexibilní možnosti financování nákupu vaše vozidla MAN TopUsed a také individuálně sestavené servisní služby, jako například smlouvy o opravách a údržbě, specifické zákaznické úpravy vozidla a záruky na použitá vozidla. Pracovníci v našich prodejních místech MAN TopUsed vám ochotně poradí při vašem rozhodování.
Na přehled

Chcete se na něco zeptat?

Najděte pobočku MAN TopUsed

Chcete se dozvědět více?