Koupit použitá komunální vozidla

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Všechna použitá užitková vozidla jsou nejprve prověřena a až poté nabídnuta k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    Všechna použitá užitková vozidla jsou nejprve prověřena a až poté nabídnuta k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Pořádek a bezpečnost
    Komunální vozidla jsou nepostradatelnými pomocníky veřejných podniků, silničářů, záchranářů, hasičů nebo podniků pro likvidaci odpadu.

Kupovat použitá komunální vozidla se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použitá komunální vozidla

Komunální vozidla dělají důležitou službu v mnoha oblastech veřejného života. Silničáři používají posypová vozidla, sněžné pluhy nebo zametací vozidla, aby bylo možné silnice a cesty bezpečně používat během všech čtyř ročních období. Při úklidových pracích po silných bouřích nebo při údržbě kanálů jsou komunální vozidla nepostradatelným pomocníkem.

Životně důležitý úkol přebírají komunální vozidla, která využívá záchranná služba – aby se rychle dostala na místo zásahu, jsou často vybavena obzvlášť silným motorem. Tato speciální vozidla jsou vybavena skříňovou nástavbou, která nabízí místo přístrojům pro poskytnutí první pomoci, pacienty a ošetřující personál.

Místní hasičský sbor může při své práci využívat dodávkové automobily dopravu osob a speciálně vybavené nákladní automobily. Hasičská vozidla pro likvidaci požárů jsou konstruována na bázi středně těžkých a těžkých nákladních automobilů.

Menší popelářské vozy jsou konstruovány na bázi dodávkových vozů. Jsou například vybaveny kontejnery a lisem na odpadky. Nástavby velkých popelářských vozů mají objem přes 20 metrů krychlových a disponují zvedacím přípravkem a integrovaným lisem na odpadky.

Výrobci komunálních vozidel nabízejí řadu různých užitkových vozidel, nástaveb a závěsných zařízení. Od záchranářského vozidla pro přepravu nemocných a zraněných přes sněžný pluh pro zimní údržbu až po vozidlo na čištění kanálů, v MAN TopUsed najdete použitá komunální vozidla ve všech hmotnostních třídách a pro všechny možnosti použití. Začněte klikat a profitujte z vysoké kvality nabízených vozidel.

Hledat vozidla