Koupit použitá cisternová vozidla/vozy na přepravu sypkého nákladu

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Všechna použitá cisternová vozidla a vozy pro přepravu sypkého nákladu jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Finance a servis
    MAN TopUsed nabízí možnosti leasingu a financování– navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Jistá volba
    Díky své zvláštní konstrukci jsou cisternová vozidla a vozy pro přepravu sypkého nákladu tím nejlepším řešením pro bezpečnou přepravu libovolných kapalin nebo sypkých materiálů.

Kupovat použitá cisternová vozidla a vozy pro přepravu sypkého nákladu se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použitá cisternová vozidla a vozy pro přepravu sypkého nákladu

Když je třeba přepravit libovolné kapaliny nebo sypký materiál, jsou nepostradatelné vozy pro přepravu sypkého nákladu, protože díky své zvláštní konstrukci zajišťují bezpečnou přepravu dopravovaného nákladu. Současně je zaručena jednoduchá nakládka a vykládka obsahu. Vozy pro přepravu sypkého nákladu se od ostatních nástaveb pro nákladní automobily odlišují svojí kulatou konstrukcí. Vozidla kromě toho disponují na zádi ještě skládacím žebříkem – k tomu, aby bylo možné vylézt na vozidlo. Bezpečnostní zábradlí umožňuje obejít pěšky celou délku zásobníku a celý kotel.

Nákladní automobily s cisternovými nástavbami jsou k dispozici v různých provedeních. Zatímco některé verze jsou čistá přepravní vozidla, disponuje mnoho cisternových nákladních automobilů na palubě také výbavou pro vyložení nákladu. V zásadě je možné rozlišovat mezi pevně zabudovanými a výměnnými cisternami, které jsou buď kruhovité, elipsovité nebo skříňové. S nimi mohou cisternové nákladní automobily přepravovat libovolné tekutiny.

MAN TopUsed vám nabízí široké spektrum cisternových vozidel a vozů pro přepravu sypkého nákladu. Ať pro přepravu sypkého nákladu, jemnozrnných materiálů nebo libovolných kapalin, náš vyhledávač vozidel nabízí k prodeji použité stroje všech značek a typů. Hledejte a najděte perfektní rozšíření vašeho vozového parku a profitujte z vynikající kvality našich užitných vozů.

Hledat vozidla