Koupit použité nákladní automobily pro přepravu nápojů

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité nákladní automobily pro přepravu nápojů jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed vám nabízí možnosti leasingu a financování – navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Plný náklad efektivity
    Nákladní automobily pro přepravu nápojů jsou díky své vysoké ložné kapacitě a pevnosti rámu velmi vhodné pro přepravu nápojů.

Kupovat použité nákladní automobily pro přepravu nápojů se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o kvalitní nákladní automobily pro přepravu nápojů

Nákladní automobily pro přepravu nápojů sjednocují vysoké užitečné zatížení a kapacitu se snadnou nakládkou. U potřebných nápojových nástaveb je obzvlášť důležité stanovit přesné podmínky použití vozidel, protože spolehlivost, zajištění nákladu a aerodynamika nástavbových systémů může být pro obchodníky a speditéry rozhodující konkurenční výhodou. Podle požadavků jsou k dispozici různé nástavbové systémy: Sklápěcí a podélně otevíratelná skříň, nákladní zvedací plošina a plachtové systémy v různých provedeních rámu.

Protože většina nápojů není citlivá vůči mírnému kolísání teploty, není většinou třeba používat chladírenské vozy nebo přívěsy. Na velkých akcích se často používají chladírenské skříňové vozy s integrovaným chladicím agregátem – ty zajišťují, aby měly potřebné nápoje vždy správnou teplotu.

Hledáte perfektní vozidlo pro přepravu nápojů pro distributory při přepravě na krátké vzdálenosti nebo na určitých trasách? Vyhledejte si v MAN TopUsed inovativní nástavbové systémy, které vyhovují vaším požadavkům. Profitujte z velkého výběru různých užitkových vozidel za výhodné ceny, od mnoha výrobců ve všech hmotnostních třídách a konstrukcích. Je zaručena efektivita přepravy!

Hledat vozidla