Koupit použité nákladní automobily s míchačem betonu

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité nákladní automobily s míchačem betonu jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed nabízí možnosti leasingu a financování– navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Hospodárná práce
    Použití míchače betonu šetří nejen čas – ulehčí to práci i pracovníkům na staveništi a optimalizuje průběh prací.

Kupovat použité nákladní automobily s míchačem betonu se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité nákladní automobily s míchačem betonu

Beton je jedním z nejdůležitějších stavebních materiálů, jenom v Německu se každý rok vyrobí kolem 60 milionů metrů krychlových betonu. Transportbeton se na staveniště dopravuje v autodomíchávačích, které jezdí po třech až pěti nápravách, a tam se ihned zpracovává. Ne bezdůvodně patří pojízdný míchač betonu k nejoblíbenějších staveništním vozidlům na celém světě.

Vozidla s míchačem betonu jsou vybavena tak, aby mohla odborně přepravit beton na místo určení. Přitom pomáhají skluzavky, které se mohou instalovat podle potřeby. Kromě toho je většina míchačů betonu vybavena plastovou trubkou, kterou se beton přepravuje na vzdálenosti několika metrů. Aby byla zaručena tekutost betonu, jsou míchače betonu navíc vybaveny plastifikátory betonu. Kromě čerpadel betonové směsi pro přepravu na místo použití jsou k dispozici i kombinované autodomíchávače s čerpadlem betonu – zde je mísicí buben o něco menší než u čistých autodomíchávačů.

Míchejte a najděte si v MAN TopUsed vhodné užitkové vozidlo pro vaši přeprav betonu. Míchače betonu se nabízejí s pečetí kvality MAN. Zvolte použitý stroj, který hledáte, a nastavte třídění podle objemu ložného prostoru, hmotnostní třídy a modelu – perfektní transportér pro vaši firmu je vzdálen pouze několik kliknutí.

Hledat vozidla