Koupit použité vozy pro dopravu dobytka

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Všechny použité vozy pro dopravu dobytka jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Finance a servis
    MAN TopUsed nabízí možnosti leasingu a financování– navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Pro dobro zvířat
    S profesionálně vybavenými vozidly je optimálně zaručena vhodná přeprava hovězího dobytka, prasat a dalších užitkových zvířat.

Kupovat použité vozy pro dopravu dobytka se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité vozy pro dopravu dobytka

Při přepravě živých zvířat je třeba zohlednit mnoho věcí. Především musí být zajištěna bezpečná a šetrná přeprava a vhodné krmení až na místo určení. Jako profesionální vozy pro dopravu dobytka se využívají speciálně vybavené přívěsy nákladních automobilů a vozidla. Při nákladní přepravě užitkových zvířat je třeba dodržovat zákonná ustanovení týkající se větrání, plochy stání a možností napájení.

Výbava transportérů zvířat se řídí druhem přepravy. Obyčejný jednonápravový přívěs pro dopravu dobytka, nákladní automobil se 3 nápravami pro přepravu dobytka nebo nákladní automobil s rampou pro dopravu dobytka, paleta přepravních řešení je velmi široká.

V MAN TopUsed najdete použitá vozidla různých výrobců pro bezpečnou přepravu zvířat různých provedení a velikostí.

Hledat vozidla