Koupit použité nákladní automobily se zdvihací pracovní plošinou

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Všechny použité zdvihací pracovní plošiny jsou nejprve prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Finance a servis
    MAN TopUsed vám nabízí možnosti leasingu a financování - navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Optimální řešení
    Nákladní automobily se zdvihací pracovní plošinou mají všestranné použití a mohou se využívat např. pro práce na opravách a údržbě i ve velkých výškách.

Kupovat použité nákladní automobily se zdvihací pracovní plošinou se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité zdvihací pracovní plošiny

Nákladní automobil se zdvihací pracovní plošinou je většinou mobilní jednotka, na které je namontováno hydraulické rameno nebo zdvihací jednotka s nůžkovým pohonem, která nese pracovní plošinu s nastavitelnou výškou nebo také individuálně pohyblivou pracovní plošinu. Pro případ, že se jedná o menší opravy nebo čisticí práce, nabízí nákladní automobil se zdvihací pracovní plošinou dobrou alternativu k drahému pracovnímu lešení.

Pracovní plošiny pro nákladní automobily jsou často vybaveny hydraulickým ramenem a mohou být namontovány na velké i malé nákladní automobily – to zaručuje vysokou mobilitu. Klasické nůžkové pracovní plošiny nabízejí výhodu, že mohou nést větší plošinu, jsou ovšem nastavitelné pouze výškově.

Ať pro zemědělství, velké staveniště nebo dílnu, v MAN TopUsed najdete obratem ruky vhodné použité vozidlo pro vaši firmu. Nastavte si jednoduše filtr podle značky nebo modelu a vyberte si nákladní automobil s pracovní plošinou, jaký potřebujete. Profitujte z vysoké kvality našich nabídek!

Hledat vozidla