Koupit použité transportéry pro přepravu motorových vozidel

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité transportéry pro přepravu motorových vozidel jsou prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed nabízí možnosti leasingu a financování– navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Mnoho najednou
    Transportéry pro přepravu motorových vozidel mohou přepravovat až deset osobních automobilů nebo poskytnout místo pro umístění jednoho nebo několika těžkých vozidel.

Kupovat použité transportéry pro přepravu motorových vozidel se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité transportéry pro přepravu motorových vozidel

Pro přepravu automobilů se používají speciálně konstruované nástavby pro podvozky, přívěsy a návěsy v otevřené nebo uzavřené konstrukci. Velké transportéry pro přepravu motorových vozidel mohou přepravovat až deset osobních automobilů nebo poskytnout místo pro umístění jednoho nebo několika těžkých vozidel.

Běžně se používají transportéry pro přepravu motorových vozidel s otevřenou konstrukcí. Standardní model disponuje dvoupatrovou nástavbou. Modely pro přepravu těžkých tahačů, stavebních strojů, remorkérů nebo jiných těžkých užitkových vozidel se kvůli rozložení zátěže a vysoké konstrukci přepravovaného nákladu většinou konstruují jako návěsy s nízkou ložnou plochou v délce čtyř metrů a více. Takové transportéry pro přepravu motorových vozidel mohou přepravovat užitečné zatížení nad 20 tun.

U drahých nových vozidel, veteránů nebo závodních automobilů se používají uzavřené transportéry pro přepravu motorových vozidel. K výbavě těchto až 14 metrů dlouhých transportérů pro přepravu motorových vozidel patří nájezdové kolejnice nebo nakládací plošina, kotvící zařízení a často i hydraulické navijáky. Ve standardních modelech s nástavbou vysokou čtyři metry a s užitným zatížením kolem deseti tun je na dvou úrovních možné přepravovat až šest automobilů.

Najděte si v MAN TopUsed správný použitý transportér pro přepravu motorových vozidel a profitujte z vysoké kvality užitkových vozidel. Nabízíme transportéry pro přepravu motorových vozidel různých výrobců z druhé ruky ve všech hmotnostních třídách a s širokým výběrem výkonu. Řešení vašich úloh při přepravě je vzdáleno pouze několik kliknutí. Přivezte vaše přepravované zboží bez škrábnutí do cíle!

Hledat vozidla