Koupit použité nákladní automobily

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použitá užitková vozidla jsou nejprve důkladně prověřena a až poté nabídnuta k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Flexibilní možnosti financování
    MAN TopUsed vám nabízí široké spektrum služeb jako je leasing a financování.
  • Záruka a servis
    Profitujete z různých volitelných možností záruky a široké servisní sítě.

Kupovat použité nákladní automobily se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité špičkové nákladní automobily

Nákladní automobily z druhé ruky, a přesto téměř jako nové! Nákup našich použitých nákladních automobilů je velmi výhodný, nezávisle na použití jako nákladní automobil, tahač nebo jako nákladní automobil pro připojení přívěsu.

Použitým nákladním automobilem MAN rozšíříte svůj vozový park a současně ušetříte náklady – zaručena je i efektivita a spolehlivost, rovněž jako vysoká stálost hodnoty a malé čekací doby. Volitelně vám nabízíme individuálně přizpůsobené služby, jako je celoevropská záruka na použitá vozidla, individuální smlouvy na opravy a údržbu nebo také zakázková řešení.

Od tahačů pro provoz na dlouhé vzdálenosti, nákladních automobilů s nákladním jeřábem nebo sklápěčem s pohonem všech kol pro vysoké užitečné zatížení,od terénních staveništních vozidel až po hasičská a zásahová vozidla pro záchranné akce, v MAN TopUsed najdete použité nákladní automobily různých výrobců ve všech hmotnostních třídách a širokém rozsahu výkonu. Řešení vašich úloh při přepravě je vzdáleno pouze několik kliknutí. Pusťte se do toho a rozšiřte svůj vozový park!

Hledat vozidla